2024-01-24
Nuomonė subjektyvi, tačiau praėjusi „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ (MLKL) B diviziono savaitė greičiausiai buvo viena geresnių visame sezone. Ko tik čia nebuvo: ir atkaklių dvikovų iki paskutinių minučių, ir aistrų per rungtynes ir po jų, ir ne kasdien sutinkamų skaičių. Krito netgi vienas visų laikų MLKL rekordas. Aštuonios akistatos buvo išties turiningos, ir „BasketPromo“ tradiciškai ners į kiekvieną iš jų.
2024-01-23
Neįtikėtinas Ugnė Grigaliūnaitės šou nukalė Vilniaus „Kibirkščiai“ (12-4) 12 pergalę Baltijos moterų krepšinio lygoje. Sostinės klubas išvykoje 75:65 (16:10, 21:14, 18:24, 20:17) įveikė Liepojos „Liepaja/LSSS“ (8-8). Antrajame kėlinyje vilnietės spurtavo ir įgijo rekordinį 19 taškų pranašumą (31:12).
2024-01-23
Visais būdais į pergalę Baltijos lyderių mūšyje bandęs kabintis Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas (13-3) pabaigoje turėjo pripažinti dar nenugalėtų latvių pranašumą. Viliaus Stanišausko auklėtinės Michealsen centre 71:84 (19:20, 20:23, 19:15, 13:26) nusileido Rygos TTT (12-0), kuri triumfavo 12 kartą paeiliui.
2024-01-23
Baltijos moterų krepšinio lygoje (WBBL) – didelės permainos. Lygos prezidentu tapo Arvydas Klovas, o direktoriumi – Alvydas Jocys.
2024-01-22
10 pralaimėjimų iš eilės seriją fiksavęs „MKK Panevėžys“ (1-10) pasiekė ilgai lauktą pirmąją pergalę „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygoje“. Tomo Taučiaus auklėtinės namuose 64:73 (15:16, 18:26, 16:12, 15:19) palaužė Kauno „Aistes-LSMU“ (5-8).
2024-01-22
Praėjusi Baltijos moterų krepšinio lygos savaitė – puikus pavyzdys, jog vien iš galutinių rungtynių rezultatų negalima spręsti apie visą dvikovų eigą. Nors mažiausias skirtumas tarp komandų buvo 13 taškų, tačiau kas pasakė, jog visos rungtynės baigėsi taip, kaip buvo prognozuota? Veiksmo išties netrūko. Tai matoma plika akimi, o „BasketPromo“ pasikapstė dar giliau ir ištraukė dar daugiau įdomių faktų ir momentų bei tradiciškai pasiruošė supažindinti su savaitės įvykiais.
2024-01-21
Komandiškai žaidusi „Šiaulių-Vilmers“ (11-5) ekipa šventė 11 pergalę Baltijos čempionate. Mindaugo Kriščiokaičio auklėtinės namie 91:55 (20:10, 28:20, 24:16, 19:9) be vargo nugalėjo Rygos BJBS (2-10). Šeimininkės atkovojo beveik dvigubai daugiau kamuolių (46 prieš 24 atkovotus kamuolius) ir daugiau nei trigubai geriau dalinosi kamuoliu (23 prieš 7 rezultatyvius perdavimus)
2024-01-21
Nuo praėjusio sezono pabaigos geriausią 2022 metų Lietuvos krepšininkę kamavusi klubo trauma pareikalavo chirurgų įsikišimo. Justei Jocytei sausio 29 d. bus atlikta operacija, po kurios lauks iki šešių mėnesių truksianti reabilitacija.
2024-01-20
Klaipėdos „Neptūnas-Amberton“ (13-4) tęsia pergalių seriją Baltijos čempionate. Martyno Airošiaus auklėtinės išvykoje 82:52 (25:20, 24:9, 8:11, 25:12) nušlavė „TTT Juniores“ (0-13) ir įsirašė 4 pergalę iš eilės.
2024-01-19
Jūsų dėmesiui naujausia Lietuvos krepšinio federacijos laida „Energija pergalėms“, kurią pristato kompanija „Elektrum“. Šį kartą laidos kūrėjai svečiuojasi pas Lietuvos moterų rinktinės ir Vilniaus „Kibirkšties“ komandos gynėją Dalią Donskichytę.
2024-01-19
Nuostabų pasirodymą surengusi Gintarė Petronytė atvedė Kaiserio „Melikgazi“ ekipą į Europos taurės ketvirtfinalį. Lietuvės ekipa atsakomajame mače išvykoje 70:72 (20:12, 9:17, 18:17, 23:26) nusileido NKA universiteto „Pecs“ ekipai iš Vengrijos, bet dėl geresnio įmestų-praleistų taškų santykio žengė į kitą etapą.
2024-01-18
„MKK Panevėžys“ (5-8) patyrė nesėkmę prieš Baltijos lygos autsaideres. Tomo Taučiaus auklėtinės 55:66 (15:21, 10:15, 15:12, 15:18) nusileido Rygos „BJBS“ (2-9), kurios nutraukė 9 pralaimėjimų seriją
2024-01-18
Vilniaus „Kibirkštis“ (11-4) plėšė varžovių tinklelį tolimais metimais ir iškovojo 11 pergalę Baltijos čempionate. Sostinės ekipa savo aikštėje 108:55 (25:16, 17:15, 35:10, 31:14) nuputė Daugpilio universitetą (2-12). „Kibirkštis“ realizavo 14 tolimų metimų iš 29 bandymų (48 proc.), o varžovės atsakė 7 iš 17 (41 proc.).
2024-01-18
Baltijos moterų krepšinio lygoje Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas (13-2) tęsia pergalių seriją. Viliaus Stanišausko auklėtinės namuose 97:50 (24:17, 21:10, 30:8, 22:15) pervažiavo Liepojos „Liepaja/LSSS“ (8-7) ir laimėjo 5 kartą iš eilės. Klaipėdietės šiame susitikime tris kartus geriau dalinosi kamuoliu (33 rezultatyvūs perdavimai prieš 11).
2024-01-17
Cassidy Mihalko tradiciškai dominavo, o  „Šiauliai-Vilmers“ (10-5) pasiekė dviženklį pergalių skaičių Baltijos moterų krepšinio lygoje. Šiaulietės išvykoje 71:47 (18:14, 18:7, 20:11, 15:15) susitvarkė su Jūrmalos „Jūrmala“ (1-13).
2024-01-17
Gedvilės Savostaitės dvigubas dublis padėjo Kauno „Aistėms-LSMU“ (8-6) įsirašyti 8 pergalę Baltijos čempionate. Andriaus Vaicekausko auklėtinės namie 78:58 (17:11, 20:10, 19:24, 22:13) įrodė pranašumą prieš Rygos Stradinio universitetą (7-8).
2024-01-16
Net ir šiek tiek aptrupėjęs, „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ (MLKL) B diviziono savaitinis derlius vis tiek džiugina. Užteko ir šešerių rungtynių, jog rengiant tradicinę savaitės apžvalgą, kurią pristato „BasketPromo“, tektų prisiminti retai krepšinyje naudojamus terminus ar aprašyti skaičius, apie kuriuos, jei pagalvojame, tai dažniausiai ne krepšinio kontekste. Jeigu pavyko suintriguoti, o net jei ir nepavyko – pirmyn.
2024-01-16
Štai ir užvirė tikras vakarėlis Baltijos moterų krepšinio lygoje. Rungtynių daug, emocijų dar daugiau, netikėtų rungtynių rezultatų ir mačų eigų – tuo labiau. Savęs negailėjo nei komandos, nei žaidėjos – kai kurios dėl saviškių žaidė be keitimų, kai kurios kaupė visas jėgas lemiamiems spurtams, tačiau galime būti užtikrinti – abejingų tikrai neliko. Nelikime ir mes – su „BasketPromo“ pažvelkime į praėjusią lygos savaitę.
2024-01-15
„SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygoje“ 7 pergalę iškovojo Klaipėdos „Neptūnas-Amberton“ (7-5). Martyno Airošiaus auklėtinės išvykoje 68:55 (19:14, 17:16, 22:5, 10:20) be pergalių paliko „MKK Panevėžį“ (0-10). Šeimininkės atkakliai varžovėms priešinosi visą pirmąją mačo pusę, tačiau esminis rungtynių lūžis įvyko po ilgosios pertraukos.
2024-01-15
Pavasaris visus krepšinio mėgėjus nudžiugina ne tik svarbiausiomis sezono kovomis, tačiau ir kiekvieną sezoną vykstančiu didžiausiu šalies moterų krepšinio turnyru. „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lyga“ nusprendė, kur pavasarį vyks laukiamiausias kasmetinis moterų krepšinio bendruomenės renginys. Po trejų metų pertraukos „SMART WAY Karalienės taurė“ sugrįžta į Vilnių.
2024-01-14
Vilniaus „Kibirkštis“ (10-4) didžiąją laiko dalį kontroliavo rungtynes, tačiau pabaigoje neatlaikė lemiamo varžovių šturmo. Sandros Linkevičienės auklėtinės išvykoje 72:79 (17:19, 29:17, 11:18, 15:25) nusileido Rygos TTT (11-0), kuri Baltijos lygoje iškovojo 11 pergalę iš eilės.
2024-01-13
Dviženklį laimėjimų skaičių Baltijos pirmenybėse pasiekė Vilniaus „Kibirkštis“ (10-3), kuri išvykoje 90:49 (20:10, 23:18, 19:9, 28:12) susitvarkė su Rygos BJBS (1-9). „Kibirkštis“ laimėjo pirmąjį kėlinį (20:10), bet šį smūgį sugėrusios šeimininkės įpusėjus antrajam ketvirčiui nubraukė deficitą iki minimalaus (21:22).
2024-01-13
Cassidy Mihalko benefisas pažymėtas „Šiaulių-Vilmers“ (9-5) 9 pergale Baltijos moterų krepšinio lygoje. Šiaulietės svečiuose 89:75 (25:20, 24:18, 25:24, 15:13) įveikė Daugpilio universitetą (2-11) ir pratęsė jų 5 nesėkmių seriją.

Be keitimų žaidusios Mihalko sąskaitoje per 40 minučių buvo 32 taškai (6/9 dvit., 4/9 trit., 8/8 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 38 naudingumo balai.
2024-01-13
11 pergalę Baltijos čempionate įsirašė Klaipėdos „Neptūnas-Amberton“ (11-4). Martyno Airošiaus auklėtinės išvykoje 79:62 (21:24, 20:15, 13:12, 25:11) nugalėjo Rygos Stradinio universitetą (7-7).  Susitikimo pradžioje geriau sekėsi šeimininkėms, ką rodė ir jų laimėtas pirmasis kėlinys (24:21).
2024-01-12
Baltijos lygoje atsitiedsė „MKK Panevėžys“ (5-6), kuris namuose 66:51 (20:22, 12:6, 20:10, 14:13) palaužė Jūrmalos „Jūrmala“ (1-12).  Nors panevėžietės susitikimą pradėjo 10:0 spurtu, šaltą dušą gavusios varžovės pirmojo kėlinio pabaigoje jau persverė rezultatą savo naudai (16:15).
2024-01-12
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas (12-2) tęsia pergalių seriją Baltijos pirmenybėse. Viliaus Stanišausko auklėtinės svečiuose 79:40 (28:11, 21:10, 18:12, 12:7) nugalėjo Kauno „Aistes-LSMU“ (7-6) ir įsirašė 4 pergalę iš eilės.
2024-01-10
Nuo baltiškųjų kovų nė kiek neatsilieka ir „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ (MLKL) B divizionas. Po šventinės pertraukos sugrįžusios komandos spėjo sužaisti septynis mačus, kurie visi buvo savaip intriguojantys ir įdomūs. Galbūt ne visose rungtynėse aistros virė iki pabaigos, tačiau kiekvienoje dvikovoje buvo bent po vieną perliuką, kurį, kaip ir kiekvieną savaitę, jums serviruoja „BasketPromo“.
2024-01-09
Viktorijos Balaban benefisas padovanojo svarbią pergalę Klaipėdos „Neptūnui-Amberton“ (10-4). Martyno Airošiaus auklėtinės išvykoje 79:70 (15:23, 23:11, 23:16, 18:20) pirmą kartą sostinėje įveikė Vilniaus „Kibirkštį“ (9-3). Šeimininkės geriau pradėjo rungtynes ir pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo dviženklę persvarą (23:13).
2024-01-09
Maisa Dias žvėriškas pasirodymas padėjo Klaipėdos LCC tarptautiniui universitetui (11-1) triumfuoti 11 kartą „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ A divizione. Uostamiesčio ekipa namų tvirtovėje 81:72 (30:20, 11:14, 16:16, 24:22) įveikė trumpa rotacija žaidusią „Šiaulių-Vilmers“ (3-9).
2024-01-08
Šventės baigėsi, metas grįžti prie moterų krepšinio. Sirgaliams tai šventė, komandoms – nauji išbandymai, toliau vedantys prie svarbiausių sezono tikslų. Moterų Lietuvos krepšinio lygos (MLKL) B divizioną tradiciškai panagrinėsime antradienį, o šiandien laukia veiksmas „BasketPromo“ savaitinėje Baltijos moterų krepšinio lygos apžvalgoje. Pirmyn!
2024-01-07
Cassidy Mihalko traukiami „Šiauliai-Vilmers“ (8-5) įsirašė dar vieną pergalę. Septyniese žaidusos šiaulitės savo aikštėje 84:58 (14:18, 25:15, 16:7, 29:18) užtikrintai įveikė Kauno „Aistes-LSMU“ (7-5).
2024-01-06
11 pergalę Baltijos moterų lygoje iškovojo Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas (11-2), kuris išvykoje 71:65 (17:10, 15:24, 21:10, 18:21) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną-Amberton“ (9-4).
2024-01-05
Karolinos Kazočiūnaitės benefisas padėjo Kauno „Aistėms-LSMU“ (7-4) pasiekti 7 pergalę Baltijos moterų lygoje. Andriaus Vaicekausko auklėtinės namie 66:47 (25:13, 6:5, 18:15, 17:14) užtikrintai nugalėjo Jūrmalos „Jūrmala“ (1-10).
2024-01-05
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas naujus metus pradėjo papildymu. Prie uostamiesčio ekipos prisijungia Graikijoje sezoną pradėjusi 26-erių Urtė Slavickaitė, oficialiai pranešė LCC klubas.
2023-12-30
Paskutinėje „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ 2023-iųjų metų akistatoje Vilniaus „Kibirkštis“ (8-2) tęsia pergalių seriją . Sandros Linkevičienės auklėtinės sostinėje 82:59 (19:10, 30:20, 17:12, 16:17) nugalėjo „Šiaulių-Vilmers“ (7-5) ir laimėjo 6 kartą iš eilės.
2023-12-29
Lietuvos čempionės, Vilniaus „Kibirkšties“ klubas, atsisveikina su viena iš pagrindinių rotacijos žaidėjų – Martyna Petrėnaitė pradeda naują karjeros etapą Budapešto „BKG Prima“ gretose.
2023-12-28
Artėjant Naujiesiems metams, o Lietuvos krepšinio sezonui kopiant į antrąją pusę, „Šiaulių-Vilmers“ ekipos vyriausiasis treneris Mindaugas Kriščiokaitis pasidalino savo įžvalgomis apie jau nuveiktus darbus.
2023-12-23
Marina Solopova surinko dvigubą dublį ir jos vedama Klaipėdos „Neptūnas-Amberton“ (9-3) į šventinį laikotarpį keliauja džiugiomis nuotaikomis. Martyno Airošiaus auklėtinės išvykoje 78:68 (20:11, 16:21, 16:13, 26:23) įveikė „Šiaulių-Vilmers“ (7-4).

Klaipėdos ekipoje išsiskyrė Viktorija Balaban, kurios sąskaitoje per 32 minutes buvo 18 taškų (5/6 dvit., 8/8 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 26 naudingumo balai.
2023-12-22
Lietuvos moterų krepšinio rinktinės puolėja Gabija Meškonytė ir Rygos TTT trečiadienio vakarą 70:65, o bendrai serijoje 142:118 įveikė Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkes ir pateko tarp 16 geriausių moterų Europos taurės komandų. Po mačo lietuvė teigė, kad ji džiaugiasi komandos pasiekimu, o kartu pridūrė, jog Rygoje ji vėl atrado mėgavimąsi krepšiniu.
2023-12-21
Vilniaus „Kibirkštis“ (8-2) tęsia pergalingą žygį Baltijos moterų lygoje. Sandros Linkevičienės auklėtinės svečiuose 92:52 (30:13, 19:14, 22:16, 21:9) nugalėjo „TTT Juniores“ (0-10) ir įsirašė 5 pergalę iš eilės.

Sostinės ekipoje gruodžio pradžioje debiutavusi 184 cm ūgio Ugnė Grigaliūnaitė demonstruoja fantastišką žaidimą.
2023-12-20
Po kietos kovos „MKK Panevėžys“ (4-6) patyrė dramatišką pralaimėjimą. Panevėžietės išvykoje 72:76 (10:10, 22:15, 12:15, 18:22, 10:14) per pratęsimą nusileido Liepojos „Liepaja/LSSS“ (6-6) ekipą. Pirmoje rungtynių pusėje panevėžietės nutolo dviženkle persvara (42:32), bet šis mačo nugalėtojas sprendėsi lemiamomis akimirkos.
2023-12-20
Vilniaus „Kibirkštis“ (7-2) tęsia pergalių seriją Baltijos moterų lygoje. Sandros Linkevičienės auklėtinės svečiuose 81:74 (17:17, 26:18, 28:20, 10:19) nugalėjo Kauno „Aistės-LSMU“ (6-4) ir pasiekė 4 pergalę iš eilės. Susitikimas prasidėjo labai apylygiai, ką švieslentėje rodė ir rezultatą po pirmojo kėlinio (17:17).
2023-12-20
2023-iems metams einant į pabaigą Kauno „Aisčių-LSMU“ ekipos laukia svarbios rungtynės. Kauno krepšininkių namuose laukia akistata su varžovėmis iš sostinės – Vilniaus „Kibirkštimi“.
2023-12-20
„SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ (MLKL) B divizionas galutinai įslinko į kalėdinį šurmulį. Čia iki pat Naujųjų liko sužaisti tik vieną mačą, kuris įvyks jau šį trečiadienį. O štai praėjusią savaitę kovos vis dar virė aktyviai. „Basket Promo“ padės jums susigaudyti tarp įvykusių aštuonerių rungtynių – kas buvo geriausios, kas užfiksavo įsimintinus rodiklius, o kas tiesiog skynė pergalę po pergalės, pamatysime jau dabar.
2023-12-19
10 pergalę iškovojo Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas (10-2), kuris namie 85:54 (26:14, 23:12, 20:11, 16:17) susitvarkė su „Šiauliais-Vilmers“ (7-3). Geriausias sezono rungtynes sužaidusi Elizabete Bulane per 29 minutes pelnė 14 taškų (3/5 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.
2023-12-19
Intrigos pritrūko – ko gero, taip būtų tiksliausia apibūdinti praėjusią Baltijos moterų krepšinio lygos savaitę. Nė vienas mačas nesibaigė vienženkliu skirtumu, o nugalėtojos dauguma atvejų paaiškėdavo gerokai anksčiau, nei imdavo tiksėti paskutinės minutės. Vis dėlto „Basket Promo“ ir vėl surado įdomių nutikimų, kuriozų, įdomių kampų, iš kurių galima pažvelgti į praėjusią savaitę visai kitomis akimis. Pabandykime tai padaryti kartu.
2023-12-17
„Šiauliai-Vilmers“ (7-2) tęsia pergalių seriją Baltijos moterų lygoje. Mindaugo Kriščiokaičio auklėtinės savų sirgalių akivaizdoje 79:51 (22:13, 18:16, 18:8, 21:14) nugalėjo Rygos Stradinio universitetą (6-6) ir įsirašė 4 pergalę iš eilės.
2023-12-17
Gedvilės Savostaitės vedamos Kauno „Aistės-LSMU“ (6-3) iškovojo dar vieną pergalę Baltijos moterų lygoje. Kaunietės namie 86:58 (25:15, 16:19, 22:6, 23:18) įveikė Rygos „BJBS“ (1-8).

Geriausią asmeninį pasirodymą Baltijos pirmenybėse surengusi Savostaitė per 26 minutes pelnė 18 taškų (3/4 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 30 naudingumo balų.
2023-12-16
Klaipėdos „Neptūnas-Amberton“ (8-3) patyrė pralaimėjimą prieš Baltijos moterų lygos lyderes. Martyno Airošiaus auklėtinės svečiuose 62:79 (15:22, 18:16, 12:18, 17:23) neprilygo dar nė karto nesuklupusiai Rygos TTT (9-0).
2023-12-15
Baltijos moterų lygoje 6 pergalę iškovojo Vilniaus „Kibirkštis“ (6-2), kuri namie 94:43 (36:12, 9:14, 27:10, 22:7) nugalėjusi Jūrmalos „Jūrmala“ (1-9). Sostinės ekipa visus reikalus išsprendė per pirmąjį kėlinį, kurį laimėjo daugiau nei užtikrintai 36:12.
«  1 2 3 4 5 6 ··· 12 ··· 18 ··· 24 ··· 30 ··· 35  »