Nuotr.: Linas Šilkaitis

Pirmasis MultiGyn Moterų lygos sezonas startavo dramatiška Kauno „Aisčių-LSMU“ (1-0) komandos pergale. Mačo pabaigoje iniciatyvą savo rankose išlaikiusios Roko Kondratavičiaus auklėtinės atidarymo mače savo aikštėje 58:53 (13:17, 15:7, 13:14, 17:15) įveikė Linos Linkevičienės vedamą Klaipėdos „Fortūną“ (0-1) ir įsirašė pergalę.

Foto galerija

Ketvirtajame kėlinyje Gabijai Šegždaitei surinkus šešis taškus iš eilės, Kauno komanda pirmavo 54:49, o tada klaipėdietės savo deficitą bandė mažinti medžiodamos taškus iš tolimosios distancijos. Visgi jų planas neišdegė ir viešnios iš uostamiesčio dukart suklydo.

Likus žaisti 22 sekundes, galiausiai ledus pralaužė Andra Gabalytė, pelniusi du taškus ir dar suteikusi vilties „Fortūnai“ – 51:54. Tačiau „Aisčių-LSMU“ krepšininkė Kristina Masionytė nebuvo linkusi dovanoti progų varžovėms – ji realizavo keturias baudas paeiliui ir įtvirtino kauniečių pergalę – 58:53.

Lemiamoje atkarpoje užtikrintai žaidusi G. Šegždaitė iš viso pelnė 14 taškų ir buvo rezultatyviausia nugalėtojų gretose.

L. Mikelevičienė per 38 minutes pelnė 20 taškų (8/12 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai, 4/6 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, išprovokavo 7 pražangas, 3 kartus prasižengė, 4 sykius suklydo ir surinko 23 naudingumo balus.

Klaipėdietės iš viso prarado 24 kamuolius, tuo metu „Aistės-LSMU“ suklydo 19 kartų.

„Aistės-LSMU“: Gabija Šegždaitė 14, Greta Tamašauskaitė 11, Kristė Druskytė (7 atk. kam.) ir Kristina Masionytė – po 8.

„Fortūna“: Lina Mikelevičienė 20 (8/17 metimai), Ligita Tamutytė 12, Agnė Černeckytė 10 (4/13 metimai).