Nuotr.: Aistės-LSMU
Nuotr.: Aistės-LSMU
Nuotr.: Aistės-LSMU
Nuotr.: Aistės-LSMU
Nuotr.: Aistės-LSMU
Nuotr.: Aistės-LSMU
Nuotr.: Aistės-LSMU
Nuotr.: Aistės-LSMU
Nuotr.: Aistės-LSMU
Nuotr.: Aistės-LSMU

Atėjo, sužavėjo, pramankštino ir paliko tik geriausius įspūdžius“, – taip trumpai apibūdino moterų krepšinio komandos „Aistės-LSMU“ apsilankymą Šv. Klaros namuose vienas iš jos iniciatyviausių senjorų – Adolfas.  

„Žinote, mes pirmą kartą svečiuose turime krepšinio komandą. Patys nežinojome, ko tikėtis ir kas čia bus, bet viduje jausmas tikrai puikus. Jauna komanda taip šiltai bendrauja, turi tiek daug geros energijos, kad sunku net apsakyti žodžiais.

Malonu gauti pagyrimus, pabendrauti, pabūti kartu, pasidalinti vieni kitų istorijomis“, – tęsė Adolfo mintis buvusi matematikos mokytoja Meilutė.

Šiltos viešnagės metu Kauno klubo direktorius Petras Aleksonis kartu su komanda papasakojo apie moterų krepšinį, savo klubo istoriją. Komandos vadovas pristatė klubo žaidėjas, trenerius, kuriuos šiltai priemė visas Šv. Klaros globos namų kolektyvas.

Kad kalbos neliktų kalbomis, kaunietės pravedė ir linksmą, tradicinį prieš rungtynes taikomą apšilimą, kurio metu daugelis senjorų prisiminė savo jaunystės laikus. Salėje girdėjosi linksmos istorijos iš dviračių sporto, jojimo, lengvosios atletikos maniežų.

Vienas įdomesnių momentų buvo tuomet, kaip klubo žaidėjos pradėjo megzti gilesnius pokalbius su atskirais senjorais. Jo metu paaiškėjo neįtikėtinos senjorų istorijos, specialybės. Minėtas Adolfas sulaukė gausybės plojimų ir palaikymo, nuostabos šūksnių kuomet prisipažino buvęs garsus teisininkas, advokatas. Su šypsena visi klausėsi ir Meilutės istorijų iš matematikos pamokų, mat ji buvusi teisinga, bet nepikta mokytoja. Įdomu buvo išgirsti ir daugiau nei 40 metų darbui pašventusiam girininko kalbų.

„Mūsų gyventojams labai svarbus dėmesys ir nuolatinis dalyvavimas socialiniame gyvenime, todėl yra labai svarbu, kada atvyksta įvairūs savanoriai arba organizuotos grupės ir papasakoja, pakoncertuoja, pagroja ar kitaip pabendrauja su mūsų gyventojais. Ačiū jums. Jūsų apsilankymas buvo šiltas, įdomus, veržlus“, – apie šį vizitą kalbėjo globos namų vadovė Aida Jančiauskienė. 

Kauno klubo snaiperė Greta Tamašauskaitė visiems priminė, kad gerus darbus, akcijas daryti yra nesunku: „Kviečiu visus prisidėti prie tokių akcijų ir nepamiršti, kad bendravimas, šiltas žodis ar šypsena yra vienas svarbiausių dalykų mūsų gyvenimuose.

Kviečiu lietuvius apskritai būti labiau vieningesnius, daugiau palaikyti vieni kitus. Kauniečius, aišku, kviečiu savo paramą išreikšti ir rungtynių metu. Gruodžio mėnesį nusimato daug rungtynių Kaune, tad turėsime daug progų susitikti būtent ten.” 


Rodyti komentarus
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
2019-07-16
Komandos sudėtį artėjančiam sezonui formuojanti Kauno „Aisčių-LSMU“ ekipa į savo...
Turnyrinė lentelė Perg. Pral.
A
1 13 3
2 13 3
3 7 9
4 7 9
5 0 16
 
Rėmėjai
Informaciniai Rėmėjai