Nuotr.: Linas Šilkaitis
Nuotr. Linas Šilkaitis

Dvikovos pabaigoje spurtavusios Kauno „Aistės-LSMU“ (2-0) įsirašė antrąją pergalę iš tiek pat galimų Baltijos čempionate. Karjeros rezultatyvumo rekordą pasiekusi Kristina Masionytė pelnė 23 taškus, o Roko Kondratavičiaus treniruojamos krepšininkės namų susitikime 75:63 (17:16, 17:21, 18:16, 23:10) įveikė Talino „Ulikool“ (1-1) komandą iš Estijos.

14
23
12
100%
6/6

Nuo suolo pakilusi K. Masionytė per 22 minutes pataikė 5/8 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 4/8 baudos, sugriebė 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas, po 3 kartus prasižengė ir suklydo bei surinko 19 naudingumo balų.

Ankstesnis geriausias 18-metės rezultatyvumo rodiklis buvo 19 taškų, pelnyti MultiGyn Moterų lygos B divizione.

Katlin Korjus ketvirtojo kėlinyje pataikius dvitaškį, Talino klubas pirmavo 61:58, bet tuomet K. Masionytė surinko šešis taškus paeiliui ir šeimininkės išsiveržė į priekį – 64:61. Po minutės pertraukėlės Birgit Piibur atsakė dviem taškais, taip pelnydama paskutiniuosius Estijos ekipos taškus – 63:64.

Per pusketvirtos minutės Talino klubo atstovės prametė keturis metimus, triskart suklydo ir buvo nubaustos nesportine pražanga. Tuo metu „Aistės-LSMU“ mačą užbaigė atkarpa 11:0 ir palaužė viešnias 75:63.

Kristė Druskytė prie pergalės pridėjo dvigubą dublį – 14 taškų (4/7 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 6/6 baudos) ir 12 atkovotų kamuolių. Talino komandoje tokį pat rezultatą užfiksavo Annika Koster, pelniusi 17 taškų (5/10 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 4/7 baudos), atkovojusi 10 ir perėmė 7 kamuolius.

Estijos ekipai 61 iš 63 taškų surinko startinio penketo krepšininkės.

„Aistės-LSMU“: Kristina Masionytė 23 (8/13 metimai), Kristė Druskytė 14 (12 atk. kam.), Greta Tamašauskaitė 8.

„Ulikool“: Trine Kasemagi 19 (9/17 metimai), Annika Koster 17 (10 atk. kam., 7 per. kam.), Kati Rausberg 15 (5/12 trit.).