Nuotr.: Gintaras Šiuparys
Nuotr. Gintaras Šiuparys

Pirmoje mačo pusėje Rygos „Stradina Universitate“ (2-2) krepšininkes į priekį paleidusi Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (0-4) komanda patyrė nesėkmę jungtinėje Lietuvos, Latvijos ir Estijos lygoje.

22
27
2
55%
11/20

Dainiaus Bertulio auklėtinės svečiuose pripažino varžovių pranašumą 53:77 (10:21, 11:27, 18:14, 14:15).

Latvės įtikinamą persvarą susikrovė per pirmuosius du kėlinius, kai pelnė 48 taškus, tuo metu šiaulietės savo sąskaitoje turėjo 21. Po ilgosios pertraukos išėjusios šiaulietės laimėjo trečiąjį ketvirtį 18:14, bet sumažinti milžiniško deficito jos nebepavyko – 53:77.

„Šiaulių-Universiteto“ komandą į priekį vedusi Brigita Sinickaitė per 35 minutes išmetė net 28 metimus ir pelnė 25 taškus (7/21 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 2/5 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 4 kamuolius bei surinko 13 naudingumo balų.

Enrika Matiukaitė sugriebė 11 kamuolių. RSU gretose dvigubą dublį užfiksavo Ilzė Gotfrida, pelniusi 22 taškus (11/20 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai) ir atkovojusi 13 kamuolių.

RSU: Ilzė Gotfrida 22 (11/22 metimai, 13 atk. kam.), Dinija Pavelsone 14 (4/4 trit.), Sindija Smirnova 8.

„Šiauliai-Universitetas“: Brigita Sinickaitė 25 (10/28 metimai), Sabira Ahayeva 10 (4/13 mteimai), Enrika Matiukaitė 8 (3/12 metimai, 11 atk. kam.).