Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Nesėkmę MultiGyn Moterų krepšinio Baltijos šalių čempionate patyrė Ukmergės „Vilkmergė“ (6-8), kuri išvykoje 61:68 (7:18, 23:24, 11:14, 20:12) nusileido turnyrinės lentelės kaimynei Rygos „Stradina Universitate“ (8-5) krepšininkėms.

16
17
50%
4/8
5

Latvės iniciatyvą perėmė nuo pat susitikimo pradžios. Pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą, Ilze Gotfrida pataikė dvitaškį, du taškus pridėjo Anna Buša, o Sindija Kudule pataikė iš toli ir ketvirtį spurtu 9:0 užbaigusios šeimininkės įgijo dviženklę persvarą – 18:7.

„Vilkmergės“ šansai dar labiau susikomplikavo po ilgosios pertraukos. Arta Fridenberga pasižymėjo iš vidutinio nuotolio, I. Gotfrida pataikė iš toli ir į 12:2 spurtą pasileidęs Rygos klubas susikrovė triuškinamą pranašumą (52:32).

Viešnios sugebėjo sumažinti ir sėkmingai ketvirtąjį kėlinį pradėjuos ukmergiškės nurėžė deficitą iki 10 taškų, tačiau latvės vėl sužaidė sėkmingesnę atkarpą puolime ir pergalės iš rankų neišleido.

„Vilkmergės“ komandai šiame susitikime nepadėjo traumą patyrusi Gabrielė Šulskė.

„Stradina Universitate“: Ilze Gotfrida 18 (7/15 dvit.), Anna Fridenberga 16 (4/8 trit.), Dinija Pavelsone 9.

„Vilkmergė“: Rasa Knyzaitė 13 (4/10 dvit.), Klaudija Serkevičiūtė (0/5 trit.) ir Evelina Šataitė (3/3 dvit.) po 11, Aurelija Putramentaitė 10 (10 atk. kam.).