Nuotr.: Kauno diena/Evaldas Šemiotas
Nuotr.: R. Žeimys

Paskutiniajame MultiGyn Moterų lygos reguliariojo sezono ture Kauno „Aistės-LSMU“ (13-3) namuose 82:44 (23:10, 21:9, 13:12, 25:13) sutriuškino Ukmergės „Vilkmergės“ (7-9) krepšininkes.

Fotogalerija

Kaunietės reguliariajame sezone finišavo antroje vietoje ir pusfinalyje susikaus su Klaipėdos „Fortūnos“ krepšininkėmis. Tuo metu „Vilkmergė“ liko ketvirtoje vietoje ir dėl patekimo į finalą kausis su reguliariojo sezono nugalėtojomis Vilniaus „Kibirkštimi“.

Finalinis ketvertas balandžio 13-14 dienomis vyks Kėdainiuose.

Šeimininkės jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą (23:10), o po dviejų kėlinių triuškino savo varžoves – 44:19. Antroje mačo dalyje „Aistės-LSMU“ nemažino apsukų ir sutvarkė formalumus, iškovodamos didžiausią sezono pergalę.

Prieš tai kaunietės 36 taškų persvara buvo nugalėjusios Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ komandą (76:40).

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė Daugilė Šarauskaitė. Aukštaūgė per 22 minutes pelnė 15 taškų (6/7 dvit., 3/6 baudos), blokavo 6 metimus, atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius pardavimus, kartą suklydo bei surinko 28 naudingumo balus.

„Aistės-LSMU“: Daugilė Šarauskaitė 15 (6/7 dvit., 6 blk.), Kristė Druskytė (3/4 trit.) ir Gintarė Paulauskaitė (4/7 trit.) po 14, Gabija Šegždaitė 12 (4/8 metimų).

„Vilkmergė“: Gabrielė Šulskė 15 (4/8 dvit., 1/5 trit.), Evelina Šataitė 8, Martyna Petrėnaitė ir Rasa Knyzaitė po 7.