Nuotr.: D.Lukšta

MultiGyn Moterų lygos B diviziono finale triumfavo Alytaus „RKL-GUT.LT“ krepšininkės, lemiamoje kovoje 68:64 (21:20, 21:16, 13:20, 13:8) įveikusios Vilniaus BC „Tiketą“.

Fotogalerija

Iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms Alytaus komanda turėjo vieno taško persvarą, o tuomet Karolina Kazočiūnaitė įmetė dvitaškį ir „RKL-GUT.LT“ buvo priekyje 3 taškais.

Komandos dvi minutes nepelnė taškų, o tuomet K. Kazočiūnaitė bloku sustabdė tritaškį metančią ir rezultatą išlyginti galėjusią Vakarę Stankevičiūtę.

Galiausiai vilnietės turėjo imtis pražangų taktikos, o Gedvilė Savostaitė pataikė vieną baudos metimą ir įtvirtino Alytaus ekipos triumfą.

„RKL-GUT.LT“ antrąją pagal pajėgumą Lietuvos moterų lygą laimėjo jau trečią sezoną iš eilės.

Alytiškių žaidėja Karolina Kazočiūnaitė buvo pripažinta naudingiausia finalo ketverto krepšininke. Ji finale pelnė 18 taškų ir surinko 26 naudingumo balus, taip užfiksuodama geriausius rezultatus finalo mače.

Tuo metu pusfinalyje puolėja įmetė 13 taškų ir surinko 14 naudingumo balų.

K. Kazočiūnaitė antros Lietuvos lygos finalo ketverto MVP tapo trečiąjį sezoną iš eilės.

Į finalo ketverto geriausių žaidėjų penketuką be K. Kazočiūnaitės pateko jos komandos draugė Rita Žilinskaitė, taip pat Ieva Stankevičiūtė (Kauno „LSU-Aistės-2“), Monika Aleksaitė („Tiketa“) ir Livija Stankevičiūtė (Vilniaus universitetas).

Trečiajame kėlinyje „Tiketa“ spurtavo net 15:2 ir tuomet 6 taškų deficitą pavertė 7 taškų pranašumu (51:44). Netrukus savąja atkarpa 11:3 atsakė ir jau priekyje buvo „RKL.GUT.LT“, bet prieš lemiamą finalo kėlinį pranašumą susigrąžino „Tiketa“ (56:55). Galiausiai iniciatyvą perėmusios alytiškės šventė pergalę.

„RKL-GUT.LT“: Karolina Kazočiūnaitė 18 (5/9 dvit., 5/6 baudos, 26 naud. balai), Rita Žilinskaitė 13 (4/7 trit.), Kristina Masionytė 10 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Gedvilė Savostaitė, Akvilė Okunevičienė ir Saulė Mikelionytė po 8.

„Tiketa“: Monika Aleksaitė 14 (8/9 baudos), Kristina Vengrytė 11 (9 atk. kam.), Vakarė Stankevičiūtė 10, Greta Šniokaitė 9.