Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Vienos Moterų lygos B diviziono lyderės Alytaus „RKL-GUT.lt“ (5-3) krepšininkės turėjo gerokai papraikaituoti Vilniuje.

GM: 8

Alytiškės tik paskutinėmis sekundėmis 65:63 (29:16, 12:15, 18:20, 6:12) palaužė Vilniaus „VK-Kamanės“ (2-6) pasipriešinimą.

Dzūkės jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą (29:16), tačiau šeimininkės neketino pasiduoti ir prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė aštuoni taškai (51:59).

Negana to, Danutės Puodžiūnienės auklėtinės spurtavo 10:0 (61:59) ir dvikovos likimas sprendėsi paskutinėmis minutėmis.

Likus 27 sekundėms iki mačo pabaigos, Gedvilė Savostaitė išlygino rezultatą (63:63), o apsigynusios alytiškės lemiamą ataką patikėjo Mildai Sauliūtei, kuri išvedė viešnias į priekį (65:63).

Vilnietės dar turėjo dvi sekundes išsigelbėjimui, tačiau suregzti sėkmingos atakos nesugebėjo.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidusi G. Savostaitė per 27 minutes pelnė 20 taškų (8/16 dvit., 1/2 trit., 1/4 baud.), atkovojo 16 kamuolių ir surinko 27 efektyvumo balus.

Rungtynių heroje tapusi M. Sauliūtė per 21 minutę pelnė 13 taškų (5/7 dvit., 1/2 trit.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

Šeimininkių ekipoje išsiskyrė galingą dvigubą dublį surinkusi Raminta Šakickaitė – 14 taškų (7/13 dvit., 0/2 baud.) ir 16 atkovotų kamuolių. Aukštaūgė per 37 minutes surinko 27 naudingumo balus.

„VK-Kamanė“: Olga Fomina 21 (2/11 trit., 9 atk. kam., 6 kld., 24 naud. bal.), Raminta Šakickaitė 14 (7/13 dvit., 16 atk. kam., 6 per. kam., 27 naud. bal.), Ieva Garnytė 9.

„RKL-GUT.lt“: Gedvilė Savostaitė 20 (8/16 dvit., 16 atk. kam., 27 naud. bal.), Milda Sauliūtė 13 (7 rez. perd., 25 naud. bal.), Justina Razukevičiūtė 12 (8 atk. kam.).