Nuotr.: A.Didžgalvis
Nuotr. A.Didžgalvis

Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komanda Europos moterų krepšinio lygoje (EWBL) patyrė trečią nesėkmę. Baltarusijos mieste Gardine vykstančiame II ture vilnietės 58:69 (20:31, 11:9, 12:21, 15:8) nusileido Minsko „Cmoki“ klubui iš Baltarusijos.

Daugiausia pataiko: Daugilė Šarauskaitė

„Kibirkštis-MRU“ po 4 rungtynių savo sąskaitoje turi 1 pergalę ir 3 nesėkmes.

Algirdo Paulausko auklėtinės jau pirmojo kėlinio metu nesusitvarkė su varžovių puolimu, leido baltarusėms pelnyti 31 tašką ir po 10 minučių kovos atsiliko 11 taškų skirtumu. Antrame ketvirtyje abiems komandoms krepšys lyg užsirišo, o itin nerezultatyvų kėlinį „Kibirkštis-MRU“ laimėti 11:9 ir sumažino atsilikimą iki 9 taškų.

Tačiau trečio ketvirčio metu dar kartą į priekį šovė „Cmoki“ ekipa. Legionierių į priekį vedama komanda spurtavo ir po trijų kėlinių Lietuvos klubo deficitas buvo 18 taškų. Ketvirtą kėlinį vilnietės pradėjo spurtu 8-2, tačiau nors atsilikimą ir sumažino, tačiau perlaužti rungtynių eigos nepavyko ir „Kibirkštis-MRU“ patyrė nesėkmę.

„Kibirkštis-MRU“ šiame mače pataikė vos 13 dvitaškių iš 40 (32%).

Rezultatyviausiai „Kibirkšties-MRU“ komandoje žaidė Daugilė Šarauskaitė. Vidurio puolėja per 36 minutes pelnė 14 taškų (5/9 dvitaškiai, 4/5 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo metimą.

Gabrielė Šulskė įmetė 13 taškų (2/8 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 6 kld.), Justina Kraujūnaitė ir Livija Sakevičiūtė (7 atk. kam., 5 kld.) po 8, Klaudija Serkevičiūtė ir Eglė Zabotkaitė po 5, Saulė Mikelionytė – 3, Emilija Grigaliūnaitė – 2, o Justina Miknaitė taškų nepelnė (0/6 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 8 atk. kam.).

Šiame susitikime komandai negalėjo padėti kapitonė Kristė Druskytė, kuri gydosi čiurnos traumą.

„Cmoki“ komandoje Oderah Chidom pelnė 25 taškus, Viktorija Hasper ir Rachel Theriot po 12.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-MRU“ komanda žais sekmadienį, kai 9:30 val. Lietuvos laiku susitiks su Astanos „Tigers“ komanda iš Kazachstano.