„Šiaulių“ (2-7) ekipa patyrė pralaimėjimą Douglas Baltijos pirmenybių mače.

31
14
70%
7/10

Romualdo Petronio auklėtinės penktadienio vakarą išvykoje 61:69 buvo priverstos pripažinti Rygos „Stradina Universitate“ (4-5) komandos pranašumą.

Svečių komanda po trijų kėlinių dar turėjo 8 taškų persvarą (49:41), tačiau ketvirtajame kėlinyje Rygos ekipa surengė spurtą, kai Guga Lagzdina pelnė dvitaškį, Ieva Jundase sumetė baudas, Elina Grinberga pataikė iš vidutinio nuotolio, o 6 minučių atkarpą šeimininkės laimėjo 21:6 ir jau pirmavo 7 taškais (62:55).

Šis spurtas, kaip vėliau paaiškėjo, buvo lemiamas. Per likusias 4 minutes šiaulietėms sėkmingo atsako surengti nepavyko ir Rygos ekipa šventė pergalę.

Naudingiausia nugalėtojų gretose buvo Guga Lagzdina. Be keitimų žaidusi latvė pelnė 21 tašką (7/11 dvit., 7/10 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, kartą perėmė kamuolį, triskart suklydo ir surinko 31 naudingumo balą.

Šiauliečių gretose Gintarė Paulauskaitė surinko dvigubą dublį – pelnė 13 taškų ir sugriebė 14 kamuolių.

„Stradina Universitate“: Guna Lagzdina 21 (14 atk. kam., 31 naud. bal.), Ieva Jundase 14, Anna Buša 12.

„Šiauliai“: Gintarė Paulauskaitė 13 (14 atk. kam.), Anastasija Suščyk 12 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Urtė Slavickaitė ir Rusnė Augustinaitė po 10.