Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Nesunkią pergalę Moterų lygos B divizione pasiekė Alytaus „RKL-GUT.LT“ (7-3) ekipa.

3

Mildos Sauliūtės auklėtinės namuose 102:50 (27:12, 27:16, 26:6, 22:16) sutriuškino Vilniaus „Patriočių“ (1-9), kuri pirmenybėse ir toliau lieka su vienintele pergale.

Alytiškės savo persvarą didino sulig kiekvienu kėliniu: po pirmojo turėjo 15 taškų persvarą (27:12), po antrojo – 26, o po trečiojo ketvirčio šeimininkės „Patriotes“ triuškino jau 49 taškų pranašumu.

Ketvirtasis kėlinys tapo tik formalumu, po kurio „RKL-GUT.LT“ įsirašė septintąją pergalę.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Gedvilė Savostaitė, kuri per 18 minučių pelnė 14 taškų (4/7 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tiek pat kartų perėmė kamuolį ir surinko 27 naudingumo balus.

Pralaimėjusiųjų gretose naudingumu išsiskyrė Jurgita Jankutė-Meškinė, kurios sąskaitoje 8 taškai (4/8 dvit., 0/2 baud.), 14 atkovotų kamuolių, du rezultatyvūs perdavimai, tiek pat perimtų kamuolių, 4 klaidos ir surinkti 16 naudingumo balų.

„RKL-GUT.LT“: Rita Žilinskaitė 21 (5/11 trit., 6 rez. perd.), Justina Razukevičiūtė 17, Akvilė Okunevičienė ir Gedvilė Savostaitė (10 atk. kam., 27 naud. bal.) po 14.

„Patriotės“: Justina Burbaitė-Mačiulienė 14 (5 atk. kam.), Ramunė Eskertaitė 13 (5 atk. kam., 4 per. kam.), Jurgita Jankutė-Meškinė 8 (14 atk. kam.)