Nuotr.: E. Šemiotas

Kauno „Aistės-LSMU“ (2-0) išlieka nepralaimėjusios „Huawei Moterų lygos“ A divizione.

Fotogalerija

Roko Kondratavičiaus auklėtinės namuose 68:43 (8:14, 15:13, 20:8, 25:8) susitvarkė su Klaipėdos „Neptūno“ (1-1) krepšininkėmis.

Dvikovą sėkmingiau pradėjo klaipėdietės, kurios laimėjo pirmąjį ketvirtį 14:8, o į pertrauką išėjo ilsėtis turėdamos trapų pranašumą – 27:23.

Vaizdas aikštėje pasikeitė po pertraukos – trečiąjį ketvirtį šeimininkės pradėjo spurtu 11:0 (34:27) bei prieš lemiamą mačo atkarpą įgijo 8 taškų pranašumą – 43:35.

Galutinai „Aistės-LSMU“ savo pranašumą įrodė ketvirtajame kėlinyje, kurį laimėjo 25:8, ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidusi Martyna Petrėnaitė per 28 minutes pelnė 15 taškų (3/7 dvit., 2/7 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.

„Aistės-LSMU“: Martyna Petrėnaitė 15, Urtė Slavickaitė 14 (5 rez. perd.), Gabija Šegždaitė (8 atk. kam., 23 naud. bal.) ir Deimantė Žukaitė po 10, Rasa Knyzaitė 7 (6 rez. perd.), Karolina Kazočiūnaitė 6 (14 atk. kam., 5 rez. perd., 23 naud. bal.).

„Neptūnas“: Agnė Černeckytė 13, Dalia Donskichytė 9 (9 kld.), Dominyka Paliulytė 7.