Nuotr.: Augustas Didžgalvis

Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas (2-18) pasirodymą 2020-2021 m. „Huawei Moterų lygos“ sezone užbaigė pergale.

Fotogalerija

Viliaus Stanišausko auklėtinės išvykoje 46:26 (7:6, 15:8, 13:5, 11:7) pranoko Vilniaus „Kibirkštį-VKM“ (2-17) ir nutraukė turėtą šešių pralaimėjimų seriją.

Klaipėdietės iniciatyvą perėmė po ilgosios pertraukos. Ema Januškevičiūtė pataikė dvitaškį bei tritaškį, Evelina Razgutė pridėjo tikslų baudos metimą ir LCC pranašumas išaugo iki 14 taškų – 28:14.

Viešnios taip pat kiek sėkmingiau sužaidė trečiojo kėlinio pabaigą ir po taiklaus Rusnės Būgaitės metimo įgijo 16 taškų pranašumą (35:19), kurio pakako iki pat susitikimo pabaigos.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodžiusi E. Januškevičiūtė per 23 minutes surinko 9 taškus (2/5 dvit., 1/1 trit., 2/4 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 2 blokus, 3 klaidas ir 15 naudingumo balų.

„Kibirkštis-VKM“, kaip ir LCC, į šio sezono atkrintamąsias nepateko ir savo sezoną užbaigs sekmadienį, kuomet namuose priims Klaipėdos „Neptūną“.

„Kibirkštis-VKM“: Emilija Grigaliūnaitė 11 (5/11 dvit., 14 atk. kam.), Amalija Pašajevaitė 6, Gerda Raulušaitytė 5.

LCC tarptautinis universitetas: Viltė Andrunavičiūtė ir Vestina Keburytė po 10, Ema Januškevičiūtė 9 (12 atk. kam.).