Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Tryliktąją pergalę iškovojo antroje „Huawei Moterų lygos“ B diviziono vietoje esanti Alytaus „RKL-GUT.LT“ (13-2) ekipa.

7
24
50%
5/10
7

Kristinos Grižienės auklėtinės namuose 71:59 (22:16, 7:13, 24:12, 18:18) nugalėjo Panevėžio „Naftėno-R.Sargūno SG-SC“ (9-7) komandą.

Įspūdingą pasirodymą nugalėtojų gretose surengė Rita Žilinskaitė, kuri per 35 minutes pelnė 29 taškus (5/8 dvit., 5/11 trit., 4/5 baud.), atkovojo 5 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir surinko 30 naudingumo balų.

Pralaimėjusioms Justina Oficerovaitė per 21 minutę surinko 14 taškų (4/5 dvit., 2/5 trit.), 2 atkovotus bei 2 perimtus kamuolius ir 13 naudingumo balų.

„RKL-GUT.LT“: Rita Žilinskaitė 29 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Gedvilė Savostaitė 12 (18 atk. kam.), Gerda Raulušaitytė 9 (10 atk. kam.), Gerda Tamoševičiūtė 7.

„Naftėnas-R.Sargūno SG-SC“: Justina Oficerovaitė ir Kamilė Žukaitė po 14, Ugnė Mikštaitė 8, Šeila Gudinskaitė 7.

Tuo metu penkioliktąją pergalę iš eilės iškovojo čempionato lyderė, Kauno „LSU-Kauno“ (15-0) komanda.

Rasos Kreivytės auklėtinės namuose 61:45 (10:13, 15:6, 21:12, 15:14) nugalėjo Vilniaus universiteto (11-3) krepšininkes.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Kornelija Balčiūnaitė, kuri per 35 minutes pelnė 7 taškus (1/4 dvit., 5/10 baud.), atkovojo 11 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius suklydo, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 24 naudingumo balus.

VU komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Austėja Širšinaitytė, kuri per 26 minutes įmetė 11 taškų (3/6 dvit., 1/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo bei prarado po 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 8 naudingumo balus.

„LSU-Kaunas“: Ieva Stankevičiūtė 13 (5 rez. perd.), Vestina Keburytė 12, Eglė Malašauskė 8 (7 atk. kam.), Kornelija Balčiūnaitė 7 (11 atk. kam., 7 rez. perd.).

VU: Austėja Širšinaitytė 11, Ugnė Kučinskaitė 9 (10 atk. kam.), Giedrė Ulytė (6 atk. kam.), Agnė Bobinaitė ir Karolina Aidukaitė po 6.