Antrąją pergalę „Douglas Baltijos čempionate“ iškovojo Kauno Aistės-LSMU (2-3).

83%
5/6
67%
6/9

Lauryno Dulinsko auklėtinės išvykoje 87:44 (19:13, 18:14, 28:9, 22:8) nugalėjo Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto (0-4) krepšininkes.

Nuo pat rungtynių pradžios LCC tarptautinio universiteto komandai po netaiklių varžovų metimų nepavyko susirinkti kamuolių po savo lenta, o „Aistės-LSMU“ aukštaūgės sėkmingai kūrė savo komandai antrus šansus (11:6).

Klaipėdos krepšininkės po Austės Jurčiūtės baudų metimų prisivijo kaunietes iki vieno tolimo taiklaus metimo (11:14), bet Brigita Sinickaitė likus minutei uždarė kėlinį penkiais taškais iš eilės (19:13).

Antrąjį kėlinį „Aistės-LSMU“ pradėjo dviem klaidomis – LCC krepšininkės dovanomis nepasinaudojo, o Vanja Petrovič, praradusi kamuolį, dar ir užsidirbo nesportinę pražangą. Martynos Petrėnaitės taiklūs metimai neleido namų arenos šeimininkėms prisivyti (30:25), o kėlinys pasibaigė dviženkliu pranašumu (37:27).

Po ilgosios pertraukos viešnios iš Kauno vėl atkovojo kamuolius puolime – Gedvilė Savostaitė buvo viena aktyviausių (42:29). LCC tarptautinio universiteto krepšininkės nepataikė metimų, o tai leido svečiams galvoti apie ankstyvą pergalę (65:36).

Paskutiniame kėlinyje klaipėdiečių gynyba dar labiau atsivėrė, o „Aistės-LSMU“ tai išnaudodamos pradėjo mėgautis žaidimu (77:40).

Rungtynės baigėsi 43 taškų persvara (87:44).

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Martyna Petrėnaitė, kurios sąskaitoje per 17 minučių buvo 17 taškų (6/9 dvit., 0/2 trit., 5/6 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas ir 24 naudingumo balai.

Klaipėdos komandai Laurita Jurčiūtė surinko 13 taškų (3/8 dvit., 0/3 trit., 7/9 baud.), 3 atkovotus bei 1 perimtą kamuolį, rezultatyvų perdavimą, 6 klaidas, 5 pražangas ir 2 naudingumo balus.

LCC: Laurita Jurčiūtė 13 (3/8 dvit., 7/8 baud., 6 kld.), Arbe Hashani 9 (3/4 trit., 7 kld.).

„Aistės-LSMU“: Urtė Slavickaitė 18 (4/5 dvit., 2/3 trit., 4 per. kam.), Martyna Petrėnaitė 17 (6/9 dvit., 5/6 baud., 6 atk. kam., 3 per. kam.), Brigita Sinickaitė 16 (5/10 dvit., 2/4 trit., 7 atk. kam.), Neda Pliatkutė 7 (5 rez. perd., 3 per. kam.).