Nuotr.: V. Sodeika

Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ (6-0) pratęsė pergalių seriją Moterų lygoje – Baltijos čempionate.

Fotogalerija

Gitauto Kievino auklėtinės namuose 74:71 (18:12, 16:25, 18:11, 22:23) palaužė Rygos „Stradina Universitate“ (2-2) ir iškovojo 6 pergalę iš eilės.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje latvės buvo grėsmingai priartėjusios (50:52), bet iniciatyvos ėmėsi keturis taškus iš eilės sumetusi Karolina Kazočiūnaitė. Dvitaškį dar pridėjo Justina Miknaitė ir šeimininkės atitrūko (58:50).

Varžovės dar sykį kilo į šturmą ir likus mažiau nei trims minutėms rezultatas tapo lygus (66:66). Labai svarbius tritaškius pataikė Gabrielė Šulskė ir Eglė Zabotkaitė, o Rygos klubui pritrūko laiko vėl kibti į atlapus.

Vilniaus komandai Karolina Kazočiūnaitė per 33 minutes pelnė 22 taškus (2/3 dvit., 3/5 trit., 9/10 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 31 naudingumo balą.