Nuotr.: Dainius Lukšta
Nuotr. Dainius Lukšta

Ieva Knyzienė surinko dvigubą dublį, o jos vedama Alytaus „RKL-GUT.LT“ (4-0) komanda iškovojo ketvirtą pergalę „Huawei Moterų lygos“ B divizione.

18
19
13
53%
8/15

Alytaus klubas namie 68:63 (17:12, 18:18, 20:15, 13:18) įveikė Kauno LSMU (1-4).

Alytaus komandai Ieva Knyzienė per 32 minutes pelnė 18 taškų (8/15 dvit., 2/4 baudų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 19 naudingumo balų.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Aistė Švėgždaitė, kurios sąskaitoje per 27 minutes buvo 12 taškų (2/4 dvit., 1/2 trit., 5/7 baudų), 3 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 10 naudingumo balų.

„RKL-GUT.LT“: Ieva Knyzienė 18 (8/15 dvit., 13 atk. kam., 3 per. kam., 5 kld.), Rita Žilinskaitė 12 (2/2 trit., 6/9 baud., 5 kld.), Justina Leskauskaitė 11 (4/6 dvit., 7 atk. kam., 3 per. kam., 5 kld.), Milda Sauliūtė (6 atk. kam., 4 per. kam., 5 kld.) ir Vaiva Garlinskė (3 per. kam.) po 8.

LSMU: Aistė Švėgždaitė (5/7 baud., 5 kld.) ir Brigita Turskytė (4/9 dvit.) po 12, Gabija Šegždaitė (3/7 dvit., 5 atk. kam., 4 per. kam.) ir Saulė Liesytė (3/7 dvit.) po 8, Goda Vašurenkaitė 7 (5 per. kam., 7 kld.).

Kitose rungtynėse pergalę šventė Vilniaus universiteto (4-1) ekipa. Loretos Berūkštienės auklėtinės svečiuose 83:46 (19:14, 14:9, 16:12, 34:11) sutriuškino Vilniaus „Kamanę“ (0-6) ir iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės.

Vilniaus ekipos gretose efektyvumu išsiskyrė Lea-Sophie Maria Pfeifer, kurios sąskaitoje per 25 minutes buvo 10 taškų (4/6 dvit., 2/2 baudų metimai), 11 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 22 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausia buvo Giedrė Ulytė, per 16 minučių pelniusi 16 taškų (7/10 dvit.). Ji taip pat atkovojo 8 kamuolius bei surinko 19 naudingumo balų.

Vilniaus komandai Olga Fomina per 40 minučių pelnė 14 taškų (1/6 dvit., 4/16 trit.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

„Kamanė“: Ieva Garnytė 16 (4/10 trit.), Olga Fomina 14 (4/16 trit., 12 atk. kam., 8 rez. perd., 2 blok.), Šarūnė Valytė 7 (2/4 trit., 7 atk. kam.).

VU: Giedrė Ulytė 16 (7/10 dvit., 8 atk. kam.), Patricija Sribikytė 13 (3/7 trit., 7 atk. kam.), Emilija Grigaliūnaitė (3/12 dvit., 8 atk. kam.) ir Lea-Sophie Maria Pfeifer (4/6 dvit., 11 atk. kam.) po 10, Aistė Radzevičiūtė 9 (9 rez. perd.).

Antrąją pergalę „Huawei Moterų lygos“ B divizione iškovojo Vilniaus „7bet“ (2-3) ekipa.

Vilnietės išvykoje 69:51 (14:13, 23:20, 19:11, 13:7) nugalėjo Kauno „KM Žalgiris“ (3-2) komandą.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Eglė Jucevičiūtė, kurios sąskaitoje per 32 minutes buvo 13 taškų (5/13 dvit., 3/4 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 21 naudingumo balas.

Kauno komandai Ema Januškevičiūtė per 24 minutes pelnė 14 taškų (5/5 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 21 naudingumo balą.

„KM Žalgiris“: Danielė Pakulytė 18 (4/12 trit., 6 atk. kam., 3 blok.), Ema Januškevičiūtė 14 (5/5 dvit., 13 atk. kam., 6 kld.).

„7bet“: Eglė Jucevičiūtė 13 (5/13 dvit., 12 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok.), Indrė Sventickienė 12 (6/11 dvit.), Ieva Marija Černiauskaitė (4/9 dvit., 6 atk. kam., 4 per. kam.), Monika Aleksaitė (4/4 dvit., 6 atk. kam., 3 per. kam.) ir Vakarė Stankevičiūtė (4 kld.) po 10.