Antradienis, kovo 12 d. |
Druskininkų BC Deivės
|
VS
|
Kėdainių SC
|
19:00
|
Moterų LKL B divizionas
|
LSC sporto kompleksas „Druskininkai“, M.K. Čiurlionio g. 115A, Druskininkai
|
|
Antradienis, kovo 19 d. |
Druskininkų BC Deivės
|
VS
|
Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-SC
|
17:00
|
Moterų LKL B divizionas
|
LSC sporto kompleksas „Druskininkai“, M.K. Čiurlionio g. 115A, Druskininkai
|
|
Trečiadienis, kovo 20 d. |
Liepojos Liepaja/LSSS
|
VS
|
Klaipėdos Neptūnas-Amberton
|
18:30
|
Baltijos moterų krepšinio lyga
|
Liepaja Olympic center, Brivibas street 39, Liepaja
|
|
Vilniaus universitetas
|
VS
|
Vilniaus Kamanė
|
18:45
|
Moterų LKL B divizionas
|
VU sveikatos ir sporto centras, Saulėtekio al. 2, Vilnius
|
|
Vilniaus Kibirkštis-VKM
|
VS
|
Alytaus RKL-GUT.LT
|
19:00
|
Moterų LKL B divizionas
|
MRU didžioji salė, Ateities g. 20, Vilnius
|
|
Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
|
VS
|
KK Patriotės
|
19:00
|
Moterų LKL B divizionas
|
LSMU sporto rūmai, Tilžės g. 18, Kaunas
|
|
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
|
VS
|
Vilniaus Kibirkštis
|
19:45
|
Baltijos moterų krepšinio lyga
|
Šiaulių Arena, J. Jablonskio g. 16, Šiauliai
|
|
Ketvirtadienis, kovo 21 d. |
Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas
|
VS
|
Kauno Aistės-LSMU
|
19:30
|
Baltijos moterų krepšinio lyga
|
Michealsen centras, Kretingos g. 36, Klaipėda
|
|
Penktadienis, kovo 22 d. |
Kauno LSU-Kaunas
|
VS
|
Vilniaus BC 7bet
|
18:00
|
Moterų LKL B divizionas
|
LSU sporto salė, Sporto g. 6, Kaunas
|
|
Klaipėdos Neptūnas-Amberton
|
VS
|
Liepojos Liepaja/LSSS
|
18:00
|
Baltijos moterų krepšinio lyga
|
BĮ Sporto bazių valdymo centras, Dariaus ir Girėno g. 10, Klaipėda
|
|
Šeštadienis, kovo 23 d. |
Vilniaus Kibirkštis
|
VS
|
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
|
17:00
|
Baltijos moterų krepšinio lyga
|
„Jeep“ arena, Ozo g. 14, Vilnius
|
|
Antradienis, kovo 26 d. |
Druskininkų BC Deivės
|
VS
|
Vilniaus Kibirkštis-VKM
|
16:00
|
Moterų LKL B divizionas
|
LSC sporto kompleksas „Druskininkai“, M.K. Čiurlionio g. 115A, Druskininkai
|
|
Vilniaus Kibirkštis
|
VS
|
MKK Panevėžys
|
18:00
|
Moterų LKL A divizionas
|
„Jeep“ arena, Ozo g. 14, Vilnius
|
|
Šiaulių Šiauliai-Vilmers
|
VS
|
Kauno Aistės-LSMU
|
19:45
|
Moterų LKL A divizionas
|
Šiaulių Arena, J. Jablonskio g. 16, Šiauliai
|
|