Nuotr.: D.Lukšta

Nesulaikomai rungtyniavusios Simona Visockaitė ir Urtė Čižauskaitė kartu surinko 69 naudingumo balus bei nutiesė Kauno „Žalgirio“ (4-1) kelią į pergalę. Kaunietės MultiGyn Moterų lygos B diviziono namų rungtynėse 78:64 (17:15, 24:13, 12:21, 25:15) palaužė iki tol nepralaimėjusių Vilniaus „Tiketos“ (3-1) krepšininkių pasipriešinimą.

Foto galerija

Be keitimų rungtyniavusi S. Visockaitė pelnė 20 taškų (7/15 dvitaškiai, 6/6 baudos), atkovojo net 22 kamuolius, iš kurių 11 puolime (naujas karjeros rekordas), blokavo 2 metimus, išprovokavo 7 pražangas, 2 kartus prasižengė, 6 sykius suklydo bei įsirašė 37 naudingumo balus.

U. Čižauskaitė žaidė 36 minutes, per kurias įmetė 20 taškų (7/12 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai), atkovojo 14 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 4 metimus, išprovokavo 3 pražangas, 3 kartus prasižengė, 4 sykius suklydo ir užfiksavo 32 balų naudingumą.

Po krepšiais dominavusios šeimininkės kovą dėl kamuolių laimėjo net 61-35. Kauno ekipoje vienintelė nuo suolo pakilusi Augustė Dastikaitė per 17 minučių prisidėjo 2 taškais (1/3 dvitaškiai).

„Žalgiris“: Simona Visockaitė 20 (22 atk. kam., 6 kld.) ir Urtė Čižauskaitė (14 atk. kam., 4 blk.) – po 20, Klaudija Janionytė 18 (5/19 metimai, 7 atk. kam., 5 rez. perd., 6 kld.), Rebeka Kinkevičiūtė 10 (3/18 metimai, 7 atk. kam.).

„Tiketa“: Greta Šniokaitė (4/14 metimai) ir Kristina Vengrytė (5/15 metimai, 6 atk. kam., 4 per. kam.) – po 13, Emilija Mikoliūnaitė 12.

Panevėžyje trečiąją pergalę paeiliui pirmenybių B divizione įsirašė Panevėžio „Naftėno-KKSC“ (3-2) žaidėjos, kurios savo aikštėje 56:50 (20:17, 11:8, 12:5, 13:20) pranoko Vilniaus DPV (0-3) ekipą.

Šeimininkės pergalingą pranašumą susikrovė trečiajame ketvirtyje, 10 minučių atkarpą laimėjusios 12:5 ir nutolusios 43:30. Ketvirtajame kėlinyje prasidėjus paskutinei minutei, viešnios iš sostinės buvo priartėjusios 47:53.

Tuomet pražanga sustabdyta Agnesė Garčinskaitė realizavo vieną baudą iš dviejų – 54:47, paskui panevėžietės suklydo, o kamuolį perėmusi Ligita Kinkevičienė smeigė tritaškį ir Vilniaus komandai dar sužibo viltis – 50:54.

Visgi paskutinėje atakoje panevėžietės sudegino 14 iš 15 likusių sekundžių, Justina Oficerovaitė pataikė abu baudų metimus ir padėjo tašką šiame susitikime – 56:50.

„Naftėnas-KKSC“: Justina Oficerovaitė 17, Agnesė Garčinskaitė 12 (12 atk. kam.), Emilija Stasiūnaitė (4/12 metimai) ir Vestina Keburytė – po 10 (6 atk. kam.).

DPV: Aurelija Geležinė 18 (7/20 metimai, 8 atk. kam.), Ligita Kinkevičienė 17 (7/18 metimai, 6 atk. kam., 6 per. kam.).