Nuotr.: Gintaras Šiuparys
Nuotr. Gintaras Šiuparys

Nesėkmę kovas bendrame Lietuvos, Latvijos ir Estijos turnyre pradėjo Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (0-1) komanda. Dvikovos pradžioje varžoves į priekį paleidusios Dainiaus Bertulio auklėtinės svečiuose 60:84 (13:22, 17:19, 13:25, 17:18) nusileido Talino „Ulikool“ (1-0) krepšininkėms.

24
30
45%
9/20
11

Pirmojo kėlinio viduryje Brigitai Sinickaitei pelnius du taškus, rezultatas buvo lygus – 11:11, tačiau šiaulietės per likusias beveik šešias minutes realizavo vos vieną metimą, kurio autore likus žaisti 16 sekundžių iki ketvirčio pabaigos tapo Enrika Matiukaitė.

Per tą laiką Talino komanda jau buvo surinkusi 10 taškų be atsako ir susikrovusi dviženklę persvarą – 21:11.

„Šiaulių-Universitetas“ antrąją mačo dalį pasitiko atsilikinėdamas 11 taškų – 30:41, bet nepasinaudojo galimybe sumažinti savo deficito – B. Sinickaitė iš pradžių prametė tritaškį, o paskui dvitaškį. Problemų puolime neturėjusi Talino ekipa dar kartą spurtavo 15:2 ir tvirtai paėmė iniciatyvą į savo rankas – 56:32.

Saulės miesto komandai koją kišo pralaimėta kova dėl atšokusių kamuolių – Estijos klubo krepšininkės puolime sugriebė net 22 kamuolius, kai šiaulietės po varžovių krepšiu sugriebė tik 5 kamuolius.

„Šiaulių-Universiteto“ krepšininkės taip pat suklydo 21 kartą, o varžovės – 14.

„Ulikool“: Annika Koster 24 (11/22 metimai, 11 atk. kam.), Kati Rausberg 15, Birgit Piibur 14 (11 rez. perd., 7 atk. kam., 4 per. kam.), Trine Kasemagi 13 (16 atk. kam.).

„Šiauliai-Universitetas“: Brigita Sinickaitė 17 (8/19 metimai, Enrika Matiukaitė 16, Sabira Ahayeva 10 (3/10 metimai, 8 kld.), Gabija Janušaitė 8.