Nuotr.: Vytautas Petrikas

Ketvirtajame kėlinyje spurtavusios Ukmergės „Vilkmergės“ (3-3) krepšininkės išsigelbėjo MultiGyn Moterų lygos trileryje Klaipėdoje. Chaotiškos atakos smaigalyje atsidūrusi Urtė Bukauskaitė pasinaudojo antruoju šansu puolime bei Gitauto Kievino auklėtinės 67:64 (14:15, 18:14, 15:24, 20:11) parklupdė vietos „Fortūną“ (2-4).

Foto galerija

Po U. Bukauskaitės taškų „Vilkmergė“ buvo priekyje 65:64, o šeimininkės savo atsakymui dar turėjo 24 sekundes. Gabrielė Šulskė iš pradžių pražanga sustabdė Agnę Černeckytę, bet kamuolys vėliau atsidūrė Brigitos Gudelionytės rankose.

Jos prasiveržimas baigėsi netaikliu metimu, pražangą išprovokavusi Klaudija Serkevičiūtė realizavo abi baudas ir įtvirtino viešnių pergalę – 67:64.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui, „Fortūna“ pirmavo 53:47, tačiau „Vilkmergė“ perėmė iniciatyvą spurtavusi 11:2 – 58:55. Naudingiausiai rungtyniavusi Kourtni Perry per 27 minutes pelnė 19 taškų (7/11 dvitaškiai, 5/9 baudos), atkovojo 13 ir perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas, 4 kartus prasižengė bei įsirašė 25 naudingumo balus.

„Vilkmergei“ 65 iš 67 taškų surinko startinis penketas. Nuo suolo pakilusi Evelina Šataitė vienintelė pasižymėjo taškais.

„Fortūnos“ gretose universaliai pasirodžiusi Andra Gabalytė įmetė 16 taškų (2/5 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai), atkovojo 10 kamuolių ir išdalijo 7 rezultatyvius perdavimus.

Pirmąjį tarpusavio susitikimą ukmergiškės savo aikštėje pralaimėjo 79:90.

„Fortūna“: Andra Gabalytė 16 (6/14 metimai, 10 atk. kam., 7 rez. perd.), Brigita Gudelionytė 15 (3/11 metimai), Gustė Drakšaitė 11.

„Vilkmergė“: Klaudija Serkevičiūtė ir Kourtni Perry (13 atk. kam.) – po 19, Rasa Knyzaitė 13 (5 per. kam.).