Nuotr.: D.Lukšta

Ukmergės „Vilkmergės“ (4-3) krepšininkės MultiGyn Moterų lygos savaitės rungtynėse namuose 70:56 (21:14, 17:13, 9:13, 23:16) įveikė Šiaulių „Šiauliai-Universiteto“ (0-7) ekipą, kuri šį sezoną išlieka be pergalių A divizione.

Šeimininkės geriau pradėjo rungtynes ir po dviejų kėlinių jau buvo įgijusios dviženklį pranašumą (38:27).

Trečiajame kėlinyje šiaulietėms po Brigitos Sinickaitės dvitaškio pavyko sumažinti atsilikimą iki dviejų taškų (40:42), tačiau tada „Vilkmergės“ krepšininkės spurtavo 16:4 (58:44) ir užtikrintai laimėjo mačą (70:56).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Gabrielė Šulskė, kuri pelnė 16 taškų (4/7 dvit., 0/2 trit., 8/12 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 varžovių pražangas ir surinko 18 naudingumo balų.

„Šiaulių-Universiteto“ gretose rezultatyviausia buvo B. Sinickaitė, pelniusi 15 taškų (3/9 dvit., 2/6 trit., 3/4 baud.) ir atkovojusi 3 kamuolius. Tiesa, gynėja suklydo 7 kartus ir surinko 1 naudingumo balą.

„Vilkmergė“: Gabrielė Šulskė 16 (8 išpr. praž., 18 naud. bal.), Urtė Bukauskaitė (8 atk. kam.) ir Klaudija Serkevičiūtė (5 rez. perd., 5 kld.) po 10, Rasa Knyzaitė 9, Aurelija Putramentaitė 8 (11 atk. kam., 19 naud. bal.).

„Šiauliai-Universitetas“: Brigita Sinickaitė 15 (7 kld.), Dominyka Paliulytė 14, Dominyka Kučinskaitė 11.