Nuotr.: Augustas Didžgalvis
Nuotr. Augustas Didžgalvis

„Kibirkšties“ komandai nepavyko iškovoti antrosios pergalės Europos moterų krepšinio lygos ture Vilniuje. Valdo Gecevičiaus auklėtinės 62:76 nusileido Amsterdamo „Angels“ ekipai iš Nyderlandų.

Daugiausia pelno: Morgan Pullins

„Kibirkšties“ komanda po šios nesėkmės baigė kovas šių metų Europos moterų lygoje. Vilnietės per 7 rungtynes pasiekė 1 pergalę ir liko paskutinėje-aštuntoje B grupės vietoje.

Šiame mače „Angels“ komanda nuo rungtynių pradžios perėmė iniciatyvą į savo rankas. Jaunesnės varžovės pasinaudojo greitu puolimu ir jau per pirmas 10 minučių susikrovė dviženklį pranašumą (18:31). Antrame kėlinyje žaidimas išsilygino, tačiau „Kibirkšties“ komandai nepavyko sumažinti atsilikimo (36:50).

Trečią kėlinį abi komandos pradėjo daugiau dėmesio skirdamos gynybai. Tiek lietuvės, tiek olandės sunkiai skynėsi kelią link krepšio ir po 30 minučių kovos švieslentėje degė 14 taškų „Kibirkšties“ deficitas (47:61). Ketvirtojo kėlinio pradžioje viešnios savo pranašumą padidino iki 20 taškų ir visos „Kibirkšties“ pastangos pakeisti rezultatą buvo bevaisės – 62:76.

„Kibirkšties“ komandoje rezultatyviausia buvo Gabija Meškonytė. Puolėja per 30 minučių pelnė 17 taškų, atkovojo 6 kamuolius, blokavo 2 metimus, tačiau net 6 kartus suklydo.

Geriausios žaidėjos prizas Vilniaus komandoje atiteko Daliai Donskichytei, kuri įmetė 10 taškų, perėmė 7 ir atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 5 kartus suklydo.

Ieva Šimkutė (11 atk. kam., 4 rez. per.) ir Justina Miknaitė pelnė po 10 taškų, Livija Sakevičiūtė – 6, Emilija Grigaliūnaitė – 4, Agnė Bobinaitė – 3, Miglė Purlytė – 2, Eglė Zabotkaitė (8 atk. kam.) ir Justina Kraujūnaitė taškų nepelnė.

Šiame mače „Kibirkšties“ komandai negalėjo padėti traumuotos Morgan Pullins ir Urtė Slavickaitė.

„Angels“ komandoje Kiki Fleuren pelnė 23 taškus, Yfke Hoek surinko 17, o Lisanne De Jonge – 13.

Kitose turo Vilniuje rungtynėse Maskvos „Dinamo“ iš Rusijos 58:50 įveikė Minsko „Horizont“ iš Baltarusijos.

B grupės turnyro lentelė:

1. Rygos TTT (Latvija) 7pergalės - 0 pralaimėjimų
2. Brno „Basket Žabiny“ (Čekija) 5-1
3. „Lulea Basket“ (Švedija) 4-1
4. „Pieštanske Čajky“ (Slovakija) 3-3
5. Minsko „Horizont“ (Baltarusija) 2-5
6. Amsterdamo „Angels“ (Nyderlandai) 2-5
7. Maskvos „Dinamo“ (Rusija) 2-5
8. Vilniaus „Kibirkštis“ (Lietuva) 1-6