Nuotr.: D. Vytas

Pergalę MultiGyn moterų krepšinio lygoje pasiekė Ukmergės „Vilkmergės“ (5-5) komanda, kuri namuose po atkaklios kovos 62:57 (8:9, 22:20, 18:17, 14:11) palaužė Klaipėdos „Fortūnos“ (3-6) krepšininkes.

Foto galerija

Pirmąjį ketvirtį pralaimėjusios šeimininkės savo naudai rezultatą persvėrė dar prieš prasidedant ilgajai pertraukai, o nežymiai laimėjusios antrąją dalį padidino turėtą pranašumą.

Nugalėtojų komandoje naudingiausiai žaidusi Kourtni Perry per 29 minutes pelnė 11 taškų (5/15 dvit., 1/2 baudos), sugriebė 15 ir perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo ir surinko 15 naudingumo balų.

Įdomu tai, jog „Vilkmergė“ uostamiesčio komandai nusileido net keliose statistinėse grafose. Klaipėdietės atkovojo daugiau kamuolių (41-31), pataikė daugiau tritaškių (8-3), blokavo daugiau metimų (2-0) bei atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (10-8).

Tiesa, šeimininkės dominavo pagal perimtus kamuolius (9-2) bei klydo dvigubai mažiau (9-18).

„Vilkmergė“: Kourtni Perry 11 (15 atk. kam.), Rasa Knyzaitė 10, Klaudija Serkevičiūtė 9.

„Fortūna“: Lina Mikelevičienė 17 (2/8 dvit., 9 atk. kam.), Ligita Tamutytė 14 (6/8 dvit.), Andra Gabalytė 9.