Nuotr.: V. Petrikas

Sunkią pergalę MultiGyn Moterų krepšinio lygoje šventė lyderės Vilniaus „Kibirkštis“ (11-1). Valdo Gecevičiaus auklėtinės tik po atkaklios kovos svečiuose 66:60 (15:22, 16:18, 16:6, 19:14) palaužė Klaipėdos „Fortūną“ (3-7).

Foto galerija

Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei 5 minutėms, Brigita Gudelionytė pelnė taškus iš po krepšio ir šeimininkių persvarą padidino iki 5 taškų – 57:52. Vis tik Urtė Slavinskaitė realizavo baudų metimus, Gabija Meškonytė surinko 4 taškus iš eilės ir 38-ąją mačo minutė priekyje jau buvo „Kibirkštis“ (58:57).

Po šio epizodo „Fortūnos“ deficitą sušvelnino Andra Gabalytė, tačiau Morgan Pullins atseikėjo du dvitaškius iš eilės ir tokiu būdu amerikietė savo komandai sukrovė pergalingą persvarą – 64:59.

Būtent M. Pullins buvo rezultatyviausia bei naudingiausia krepšininkė svečių komandoje. Puolėja per 29 minutes pelnė 20 taškų (10/15 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 7 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius pardavimus, blokavo 2 metimus, kartą suklydo bei surinko 25 naudingumo balus.

„Fortūnoje“ išsiskyrė Agnė Černeckytė, įmetusi 24 taškus, o 19 iš jų – vien per pirmąją susitikimo pusę.

Vilnietės šiose rungtynėse vertėsi be vidurio puolėjos Ievos Šimkutės.

„Fortūna“: Agnė Černeckytė 24 (5/10 trit.), Lina Mikelevičienė 14 (7/13 dvit., 0/5 trit.), Brigita Gudelionytė 8.

„Kibirkštis“: Morgan Pullins 20 (5/8 dvit., 4 per. kam.), Dalia Donskichytė 12 (2/3 trit.), Gabija Meškonytė ir Livija Sakevičiūtė po 11.