Nuotr.: Vytautas Petrikas

Galingai po ilgosios pertraukos rungtyniavusios Kauno „Aistės-LSMU“ (10-3) reguliariajame MultiGyn Moterų lygos sezone įsitvirtino antroje vietoje.

Fotogalerija

Roko Kondratavičiaus auklėtinės uostamiestyje 74:42 (24:13, 13:16, 17:6, 20:7) sutriuškino tragiškai krepšį atakavusias Klaipėdos „Fortūnos“ (4-9) žaidėjas ir A divizione įsirašė šeštą pergalę iš eilės.

„Aisčių-LSMU“ ekipa balandžio 13-14 d. Kėdainiuose vyksiančio finalo ketverto turnyro pusfinalyje susikaus su trečiąja lygos komanda. Šioje pozicijoje yra įsitvirtinusi Ukmergės „Vilkmergė“ (6-7), nuo „Fortūnos“ atitrūkusi per du laimėjimus.

Ukmergiškės penktadienį namie 65:82 nusileido Vilniaus „Kibirkščiai“ (12-1) bei jų nesėkmė leido kaunietėms įsitvirtinti antroje pozicijoje dar likus trims turams iki reguliariojo sezono pabaigos.

R. Kondratavičiaus vadovaujama komanda po ilgosios pertraukos į savo krepšį praleido tik 13 taškų. Tiek pat taškų „Fortūna“ surinko per pirmą kėlinį, o antrajame pridėjo 16.

Klaipėdietės krepšį iš žaidimo atakavo 21 proc. taiklumu, tuo metu viešnios iš Kauno pasižymėjo 49 proc. pataikymu. „Aistės-LSMU“ triuškinamai laimėjo kovą dėl kamuolių 54-29 bei atliko daugiau nei dvigubai rezultatyvių perdavimų 23-10.

Nugalėtojų gretose geriausią sezono mačą sužaidė Vaida Ruseckienė, kuri per 20 minučių įmetė 12 taškų (6/6 dvitaškiai, 0/1 baudos), atkovojo 7 kamuolius, blokavo 1 metimą ir įsirašė 21 naudingumo balą.

„Aisčių-LSMU“ komandoje taškus pelnė visos 11 krepšininkių.

„Fortūna“: Ligita Tamutytė 10 (0/4 trit.), Lina Mikelevičienė 9 (2/12 metimai), Agnė Černeckytė 8 (3/7 metimai, 5 kld.).

„Aistės-LSMU“: Vaida Ruseckienė 12 (7 atk. kam.), Gabija Šegždaitė 11, Karolina Kazočiūnaitė (8 atk. kam.) ir Kristina Masionytė – po 10.