Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Multigyn Moterų lygos B diviziono ketvirtfinalyje įtikinamą pergalę pasiekė Alytaus „RKL-GUT.LT“, kuri svečiuose 59:44 (16:11, 20:5, 6:14, 17:14) nugalėjo Panevėžio „Naftėną-KKSC“.

20
27
50%
2/4
18

Ketvirtfinalis vyksta iš dvejų rungtynių, o į finalinį ketvertą pateks geresnį abiejų mačų įmestų ir praleistų taškų santykį užfiksuosianti komanda.

Alytiškės į priekį šovė antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 20:5 ir ilsėtis į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudamos 36:16.

Panevėžietės prabilo trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 14:6 ir deficitą nuo 20 sumažino iki 12 taškų. Galiausiai „RKL-GUT.LT“ prieš antrąją dvikovą įgijo 15 taškų atsargą.

Antroji ketvirtfinalio dvikova Alytuje vyks kovo 30 dieną, 13 val.

„Naftėnas-KKSC“: Agnesė Garčinskaitė 13 (15 atk. kam., 26 naud. balai), Justina Oficerovaitė ir Indrė Balčiūnaitė po 8, Eglė Mikštaitė 6.

„RKL-GUT.LT“: Gedvilė Savostaitė 20 (18 atk. kam., 6 per. kam., 27 naud. balai), Rita Žilinskaitė 13, Justina Razukevičiūtė 11 (8 atk. kam.), Akvilė Okunevičienė 7.