Nuotr.: Augustas Didžgalvis
Nuotr. Augustas Didžgalvis

Moterų B lygos diviziono kovas pradėjusios Vilniaus universiteto (1-0) merginos išvykoje 87:58 (19:17, 28:12, 22:17, 18:12) įveikė to paties miesto „VK-Kamanės“ (0-1) krepšininkes.

Pergalę Loretos Berukštienės aukletinėms lėmė puikiai sužaistas antrasis kėlinys, kurį VU krepšininkės laimėjo 28:12 ir įgijo triuškinamą pranašumą – 47:29.

Po tokio nokdauno Olgos Fominos auklėtinės nebesugebėjo atsitiesti, o VU po pertraukos dar labiau padidino pranašumą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Aurelija Putramentaitė, kuri per 28 minutes pelnė 22 taškus (8/16 dvit., 0/1 trit., 6/6 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir surinko 31 naudingumo balą.

„VK-Kamanė“: Olga Fomina 16 (6 rez. perd.), Raminta Šakickaitė 13 (9 atk. kam., 5 kld.), Kamilė Žiedelytė 10.

VU: Aurelija Putramentaitė 22 (8/16 dvit., 11 atk. kam., 31 naud. bal.), Giedrė Ulytė 13 (10 atk. kam.), Patricija Sribikytė 10.

Penktadienį įvykusiose Moterų B lygos diviziono rungtynėse Panevėžio „Naftėnas-KKSC“ (1-0) savo aikštėje 72:70 (17:14, 18:18, 14:15, 23:23) dramatiškai įveikė Vilniaus „Svaja“ (0-1) ekipą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Justina Oficerovaitė. Krepšininkė per 34 minutes pelnė 23 taškus (6/9 dvit., 3/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, 3 sykius suklydo bei surinko 12 naudingumo balų.

„Svajos“ neišgelbėjo ir solidus Sandros Linkevičienės, Irenos Vizbarienės ir Redos Moderienės žaidimas.

S. Linkevičienė pelnė 20 taškų (5/10 dvit., 1/6 trit., 7/13 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir surinko 28 naudingumo balus, I. Vizbarienė pasižymėjo 11 taškų (3/8 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), 11 atkovotų kamuolių ir 26 naudingumo balais, o R. Moderienė pridėjo 21 tašką (8/12 dvit., 0/3 trit., 5/8 baud.), 8 atkovotus kamuolius ir 23 naudingumo balus.

„Naftėnas-KKSC“: Justina Oficerovaitė 23 (6/9 dvit.), Indrė Keršulytė ir Vestina Keburytė po 10.

„Svaja“: Reda Moderienė 21 (8/12 dvit., 8 atk. kam., 23 naud. bal.), Sandra Linkevičienė 20 (12 atk. kam., 5 per. kam., 8 išpr. praž., 28 naud. bal.), Irena Vizbarienė 11 (11 atk. kam., 5 rez. perd., 4 blk., 26 naud. bal.).