Nuotr.: G.Šiuparys

„Šiaulių“ (0-1) moterų komanda Baltijos čempionate startavo nesėkme, kai sekmadienio vakarą namuose 60:67 (12:12, 14:17, 22:19, 12:19) nusileido viešnioms iš Estijos – Tartu „Ulikool/Kalev“ (2-1) krepšininkėms.

Fotogalerija

Iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei 4 minutėms Rusnė Augustinaitė pataikė dvitaškį ir išlygino rezultatą – 59:59.

Po beveik pusantros minutės Estijos ekipa atsakė vien bauda ir po jos kitoje atakoje sekusiu dvitaškiu – 62:59.

Likus 56 sekundėms Eleriin Vaino realizavo baudą, o tuo pačiu atsakė ir Goda Ziutelyte – tarp ekipų išliko 3 taškų atotrūkis (60:63).

Tartu krepšininkės susitikimo pabaigoje pataikė dvitaškį, dar kitoje atakoje pridėjo du baudų metimus ir šventė pergalę 7 taškų persvara.

Šiaulietės išmetė net 32 tolimus metimus, o iš jų realizavo vos 4 (13 proc.). Tuomet viešnios iš Estijos pataikė 5 iš 20 tritaškių.

„Šiauliai“: Rusnė Augustinaitė 16 (5 atk. kam.), Kamilė Berenytė 13, Goda Ziutelytė 11 (5 atk. kam.), Anastasija Suščyk 6 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), …, Viktorija Jakovleva 4 (5 atk. kam.).

„Ulikool/Kalev“: Anna Asi 26 (6 rez. perd., 7 klaid., 28 naud. bal.), Eleriin Vaino 12 (6 atk. kam.), ..., Anna Jurissaar 6 (8 atk. kam.), Sandra Reinvald 4 (14 atk. kam.).