Nuotr.: Augustas Didžgalvis

Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ (4-1) komanda „Douglas“ Baltijos moterų krepšinio lygos čempionate iškovojo 4 pergalę, o šalies pirmenybėse ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų.

Fotogalerija

Algirdo Paulausko ir Gitauto Kievino auklėtinės savo aikštėje, Mykolo Romerio universiteto salėje, 73:58 (18:14, 13:7, 20:11, 22:26) nugalėjo Šiaulių „Šiaulių“ (0-4) krepšininkes.

Tai buvo ketvirtoji „Kibirkšties-MRU“ pergalė iš keturių galimų Lietuvos čempionate ir ketvirta per penkerias rungtynes Baltijos lygoje.

„Kibirkšties-MRU“ komanda geriau pradėjo rungtynes, tačiau netrukus atsipalaidavo ir leido viešnioms išlyginti rezultatą. Nors po pirmų 10 minučių vilnietės pirmavo 4 taškais (18:14), tačiau žaidimas netenkino sostinės klubo trenerių.

Antrame ketvirtyje „Kibirkštis-MRU“ didino pranašumą, tačiau ne taip greitai, kaip norėtų Vilniaus komandos sirgaliai. Labiausiai koją kišo prastas baudų pataikymas ir gerų progų neišnaudojimas (31:21).

Pirmoje rungtynių pusėje traumą patyrė „Kibirkšties-MRU“ komandos kapitonė Kristė Druskytė, kuri susižaidė čiurną. Kapitonė per 5 minutes buvo spėjusi pelnyti 2 taškus ir atkovoti 3 kamuolius.

Trečiame kėlinyje „Kibirkšties-MRU“ komanda toliau didino spaudimą ir tai suteikė pranašumą. Šiaulių klubo klaidas taškais pavertusios vilnietės įgijo didžiausią 19 taškų pranašumą (51:32).

Tačiau ketvirtame kėlinyje atsipalaidavusios šeimininkėms vėl leido svečių komandai sumažinti atsilikimą ir tik sėkminga paskutinė kelių minučių atkarpa leido pasiekti užtikrintą pergalę – 73:58.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Daugilė Šarauskaitė. Vidurio puolėja per 30 minučių pelnė 20 taškų (9/12 dvitaškiai, 2/5 baudos), atkovojo 18 kamuolių ir blokavo 2 metimus.

„Šiaulių“ komandoje debiutavo Louise Green. Krepšininkė per 31 minutę pelnė 14 taškų (3/6 dvit., 1/7 trit., 5/6 baud. met.), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius bei surinko 13 naudingumo balų.

„Kibirkštis-MRU“: Daugilė Šarauskaitė 20 (9/12 dvit., 18 atk. kam.), Gabrielė Šulskė 17 (4 rez. per.), Saulė Mikelionytė 11, Klaudija Serkevičiūtė 10, Justina Miknaitė ir Eglė Zabotkaitė (6 atk. kam.) po 5.

„Šiauliai“: Louise Green ir Dominyka Paliulytė po 14, Goda Ziutelytė 9.