Nuotr.: Augustas Didžgalvis
Nuotr. Augustas Didžgalvis

Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komanda patyrę nesėkmę Europos moterų krepšinio lygoje. Algirdo Paulausko ir Gitauto Kievino auklėtinės 69:71 nusileido Ostravos SBS klubui iš Čekijos.

Daugiausia pataiko: Klaudija Serkevičiūtė

Po šio pralaimėjimo tapo aišku, kad „Kibirkšties-MRU“ komanda nebepateks į atkrintamąsias kovas. Vilnietės savo sąskaitoje turi 2 pergales ir 4 nesėkmes.

Šiose rungtynėse viskas sprendėsi paskutinėmis minutėtis. Likus pusei minutės Gabrielė Šulskė pataikė abu baudų metimus ir išvedė „Kibirkšties-MRU“ komandą į priekį (69:68), tačiau tada rezultatyvią ataką surengė Čekijos klubas, o likus 1 sekundei Sara Dicey pataikė tolimą metimą (69:71).

Rezultatyviausiai „Kibirkšties-MRU“ gretose žaidė Gabrielė Šulskė. Ji per 33 minutes pelnė 17 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Klaudija Serkevičiūtė įmetė 15 taškų, Daugilė Šarauskaitė – 13 (11 atk. kam), Livija Sakevičiūtė – 8, Kristė Druskytė (8 atk. kam.) ir Justina Kraujūnaitė po 6, Eglė Zabotkaitė – 4, o Justina Miknaitė ir Saulė Mikelionytė taškų nepelnė.

SBS komandoje EiLidh Simpson pelnė 19 taškų, Sara Dicey 15, o Shelby Cloninger ir Nevena Markovič po 14.

Kitas rungtynes „Kibirkšties-MRU“ komanda žais sekmadienį, kai 13.30 val. susitiks su Košicės „Young Angels“ ekipa iš Slovakijos.