Nuotr.: E.Šemiotas

Skaudžią nesėkmę Douglas Moterų lygos Baltijos čempionate patyrė Kauno „Aistės-LSMU“ (9-5) krepšininkės.

Fotogalerija

Kaunietės šeštadienio vakarą namuose 43:97 (17:20, 10:25, 10:25, 6:27) nusileido lyderiaujančiai ir be pralaimėjimų žygiuojančiai Rygos TTT (13-0) ekipai.

Pirmajame kėlinyje atsilaikiusios kaunietės antrajame iniciatyvą atidavė šeimininkėms ir ilgąją pertrauką pasitiko turėdamos 18 taškų deficitą (27:45).

Antroje rungtynių dalyje vaizdas nesikeitė, o apsukų nemažinusios TTT krepšininkės toliau tolo ir prieš ketvirtąjį kėlinį pabėgo nepavejamai – 60:37.

Ketvirtajame kėlinyje kaunietės nerado priešnuodžių varžovių puikiam puolimui ir buvo priverstos patirti nesėkmę.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo Karline Pilabere, kuri per 22 minutes pelnė 11 taškų (1/2 dvit., 0/1 trit., 9/10 baud.), atkovojo 8 kamuolius, išdalijo 4 rezultatyvius perdavimus, 4 kamuolius perėmė ir surinko 27 naudingumo balus.

Lietuvos komandos gretose naudingumu išsiskyrė Gabija Šegždaitė, kurios sąskaitoje 8 taškai (1/2 dvit., 2/2 trit.), 5 atkovoti kamuoliai, vienas rezultatyvus perdavimas, 3 klaidos ir iš viso surinkti 9 naudingumo balai.

„Aistės-LSMU“: Ieva Bagdanavičienė 12, Gabija Šegždaitė (5 atk. kam.) ir Martyna Petrėnaitė po 8, Santa Baltkojienė 7 (7 kld.).

TTT: Marina Mabrey 20, Megan Huff 19 (12 atk. kam.), Aija Klakocka 13, Kate Karlina Kreslina 12, Karline Pilabere 11 (8 atk. kam., 27 naud. bal.).