Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Trečiojo ketvirčio pabaigoje net 18 taškų pranašumą turėjusios Kauno „Aistės-LSMU“ per likusią rungtynių dalį susikrautą persvarą paleido vėjais ir Douglas Baltijos lygos ketvirtfinalyje startavo priekyje būdamos tik minimaliai.

17
25
100%
4/4
Blokuoti metimai
2

Net 2:23 atkarpą pralaimėjusios Roko Kondratavičiaus auklėtinės Tartu mieste galiausiai 66:64 (21:19, 18:8, 15:15, 12:22) įveikė vietos „Ulikool/Kalev“.

Atsakomasis susitikimas sekmadienį vyks Kaune. Į lygos finalo ketvertą žengs komanda, laimėjusi pagal bendrą abejų rungtynių rezultatą.

28-ąją minutę Kristinai Masionytei pataikius dvitaškį, lietuvės buvo priekyje 54:36, bet tuoj pat krito į gilią duobę. R. Kondratavičiaus vadovaujama ekipa net 7 minutes negalėjo pelnyti taškų, Tartu klubas tuo pasinaudojo ir paskui netgi persvėrė rezultatą savo naudai – 59:56.

Galiausiai Santa Baltkojienė ir K. Masionytė pelnė paskutinius šešis kauniečių taškus bei leido savo vadovaujamai ekipai finišuoti pergalingai – 66:64.

„Ulikool/Kalev“ komandai Anna Gret Asi (25 tšk.), Eleriin Vaino (18 tšk.) ir Belinda Lepmets (10 tšk.) kartu surinko 53 iš 64 taškų.

Kauniečių gretose naudingiausiai pasirodė Karolina Kazočiūnaitė, kuri per 38 minutes įmetė 17 taškų (2/4 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 4/4 baudos), sugriebė 8 ir perėmė 4 kamuolius, blokavo 2 metimus, išprovokavo 6 pražangas, 5 sykius suklydo ir užfiksavo 22 balų naudingumą.

„Ulikool/Kalev“: Anna Gret Asi 25 (8/20 metimai), Eleriin Vaino 18, Belinda Lepmets 10.

„Aistės-LSMU“: Karolina Kazočiūnaitė 17 (8 atk. kam., 5 kld.), Ieva Bagdanavičienė 14 (4/8 trit.), Santa Baltkojienė 12 (6 rez. perd., 5 kld.), Gabija Šegždaitė 11 (9 atk. kam.).