Nuotr.: Augustas Didžgalvis

Vangiai startavęs Klaipėdos „Neptūnas“ (3-1) smogė varžovėms antrajame kėlinyje ir nužygiavo pergalingu keliu „Huawei Moterų lygoje“. Daliaus Ubarto auklėtinės sostinėje 68:52 (13:19, 16:5, 17:8, 22:20) įveikė Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ (0-4) pasipriešinimą.

Fotogalerija

Sėkmingai dvikovą pradėjusios vilnietės po pirmojo kėlinio pirmavo šešiais taškais (19:13), bet antrojo ketvirčio pradžioje pralaimėjo atkarpą 0:9 ir paleido persvarą (19:22).

Klaipėdietės per antrąją dešimties minučių atkarpą iš viso surinko 16 taškų, į savo krepšį praleido tik 5 ir pirmaudamos pasitiko ilgąją pertrauką (29:24).

Ketvirtajame ketvirtyje Dominykai Paliulytei sumetus penkis taškus iš eilės, „Neptūnas“ įgijo rekordinį – 19 taškų pranašumą (61:42).

Karjeros rezultatyvumą rekordą pagerinusi D. Paliulytė vilnietėms atseikėjo 26 taškus (6/8 dvit., 4/10 trit., 2/5 baud.) ir atkovojo 7 kamuolius, bet net 10 kartų suklydo.

„Kibirkšties-VKM“ gretose dviženklį dublį surinko Gerda Raulušaitytė, kurios sąskaitoje – 17 taškų (7/8 dvit., 1/1 trit.) ir 12 atkovotų kamuolių.

„Neptūnas“ vertėsi be traumuotos legionierės Ioannos McKenzie.

„Kibirkštis-VKM“: Gerda Raulušaitytė 17 (12 atk. kam.), Dominyka Gerkytė 12 (11 kld.), Ugnė Sirtautaitė 8 (3/11 metimai).

„Neptūnas“: Dominyka Paliulytė 26 (7 atk. kam., 10 kld.), Agnė Černeckytė 16 (7/20 metimai), Brigita Gudelionytė 11 (8 atk. kam., 6 per. kam.).