Nuotr.: Vainius Sodeika

Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ (13-0) „Huawei Moterų lygoje“ ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų.

Gitauto Kievino auklėtinės namuose 69:35 (18:5, 29:16, 13:7, 9:7) susitvarkė su Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto (0-11) komanda.

Vilnietės iniciatyvą perėmė nuo pirmųjų minučių. Ieva Savickaitė, Justina Kraujūnaitė bei Audronė Zdanevičiūtė pataikė po dvitaškį, dar vieną tikslų metimą pridėjo Julita Bungaitė ir „Kibirkštis-MRU“ įgijo dviženklį pranašumą – 18:5.

Mačo baigtis buvo nulemta antrajame kėlinyje. Evelina Šataitė smeigė tritaškį, Justina Miknaitė pelnė taškus iš po krepšio, o šeimininkės laimėjo atkarpą 12:2 bei pirmavo 23 taškais – 30:7.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodžiusi J. Kraujūnaitė per 24 minutes surinko 14 taškų (5/8 dvit., 4/5 baud.), 7 atkovotus ir 4 perimtus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, 4 išprovokuotas pražangas, 1 klaidą bei 24 naudingumo balus.

„Kibirkštis-MRU“ šiose rungtynėse vertėsi be Gabrielės Šulskės bei Kristės Timofejevos.

„Kibirkštis-MRU“: Justina Kraujūnaitė 14 (5/8 dvit., 7 atk. kam., 24 naud. bal.), Justina Miknaitė 11, Ieva Savickaitė, Jacqueline Luna-Castro ir Livija Sakevičiūtė – po 8.

LCC: Viltė Andrunavičiūtė 14 (1/14 dvit., 12/15 baud.), Rusnė Būgaitė 6, Gustė Drakšaitė ir Austė Jurevičiūtė – po 5.