Nuotr.: Neptūnas

Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ (18-0) krepšininkės atrėmė Klaipėdos „Neptūno“ (10-8) išpuolį ir „Huawei Moterų lygoje“ pratęsė pergalių seriją iki 18-os iš eilės.

Fotogalerija

Gitauto Kievino auklėtinės uostamiestyje laimėjo 58:41 (11:5, 16:12, 13:13, 18:11) ir klaipėdietes įveikė antrąkart per keturias dienas.

Jacqueline Luna-Castro trečiajame kėlinyje pelnius du taškus, viešnios iš sostinės pirmavo beveik dvigubai – 40:21, bet tuomet „Neptūnas“ pateikė savo atsakymą.

Andros Gabalytės vadovaujama ekipa spurtavo 17:0 ir įsibėgėjus ketvirtajam ketvirčiui sumažino savo atsilikimą iki minimalaus – 38:40.

Reaguodamas G. Kievinas paprašė minutės pertraukėlės, po kurios vilnietės smogė atgal surinkdamos 18 taškų be atsako ir uždarydamos rungtynes – 58:38.

„Neptūno“ ekipa vertėsi be Ionnos McKenzie. „Kibirkščiai-MRU“ nepadėjo traumą patyrusi Audronė Zdanevičiūtė.

„Neptūnas“: Agnė Černeckytė 16 (3/12 trit.), Gintarė Paulauskaitė 8, Dalia Donskichytė 6 (7 kld.).

„Kibirkštis-MRU“: Jacqueline Luna-Castro 14, Kristė Timofejeva 11 (3/4 trit.), Justina Miknaitė 10.