Nuotr.: Evaldas Šemiotas

Karolina Kazočiūnaitė likus 6 sekundėms pataikė tritaškį ir „Huawei Moterų lygos“ bronziniame finale Kauno „Aistėms-LSMU“ padovanojo antrąją pergalę.

Fotogalerija

Kaunietės paskutiniame kėlinyje spurtavo 16:0, panaikino 10 taškų deficitą bei paskutinėmis sekundėmis 68:66 (17:17, 11:16, 16:18, 24:15) įveikė „Šiaulius“.

Serijoje iki trijų pergalių „Aistės-LSMU“ išsiveržė į priekį 2-1. Ketvirtasis mačas sekmadienį vyks Šiauliuose.

Iki mačo pabaigos likus pusaštuntos minutės „Šiauliai“ pirmavo 58:48, tačiau „Aistės-LSMU“ spurtavo. Gabija Šegždaitė, Martyna Petrėnaitė ir Karolina Kazočiūnaitė pataikė po tritaškį, Deimantė Žukaitė pridėjo dvitaškį ir likus 5 minutėms šeimininkės išsiveržė į priekį 59:58.

Tuomet M. Petrėnaitė smeigė dar vieną tritaškį, D. Žukaitė pataikė baudų metimus, o kauniečių spurtas buvo pratęstas iki 16:0 (64:58).

Visgi Savannah Plentovich pataikė du dvitaškius, Goda Kuzminskytė pridėjo du taškus ir likus pusantros minutės rezultatas tapo lygus (64:64).

Likus 43 sekundėms K. Kazočiūnaitė įmetė vieną baudos metimą, tačiau likus 21 sekundei Davida Dale atliko reidą po krepšiu, įmetė dvitaškį ir persvėrė rezultatą „Šiaulių“ naudai (66:65).

Likus 6 sek. laisva likusi K. Kazočiūnaitė smeigė tritaškį ir kaunietėms suteikė dviejų taškų persvarą (68:66).

Lemiamoje atakoje S. Plentovich metimas iš vidutinio nuotolio tikslo nepasiekė ir pergalę šventė „Aistės-LSMU“.

Kauno komandai Deimantė Žukaitė per 35 minutes pelnė 20 taškų (6/10 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Svarbiausią rungtynių metimą pataikiusi K. Kazočiūnaitė surinko 13 taškų ir 9 sugriebtus kamuolius, o iš tolimos distancijos pataikė 2 metimus iš 6.

Šiaulių ekipos gretose išsiskyrė Davida Dale, kurios sąskaitoje per 36 minutes buvo 20 taškų (8/13 dvit, 4/7 baudų), 2 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Čiurnos skausmų kamuojama Goda Kuzminskytė per 9 minutes surinko 4 taškus ir 2 atkovotus kamuolius.

„Aistės-LSMU“: Deimantė Žukaitė 20 (6/10 dvit., 2/3 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 8 kld.), Martyna Petrėnaitė 16 (3/9 trit., 5/8 baud., 6 atk. kam., 4 kld.), Karolina Kazočiūnaitė 13 (2/6 trit., 9 atk. kam., 3 blok.), Gabija Šegždaitė 10 (3/6 trit., 9 atk. kam.).

„Šiauliai“: Davida Dale 20 (8/13 dvit., 6 rez. perd., 4 per. kam.), Savannah Plentovich 19 (7/9 dvit., 1/6 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Urtė Bukauskaitė 13 (3/6 trit., 7 atk. kam.).