2024-03-17
„SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygoje“ dar vieną pergalę į savo sąskaitą įsirašė Vilniaus „Kibirkštis“ (13-7), kuri išvykoje 80:46 (26:5, 18:14, 15:9, 21:18) pervažiavo „MKK Panevėžį“ (1-19).
2024-03-16
„BioSil-Baltijos moterų krepšinio lygos“ atkrintamųjų starte Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas startavo pergalingai. Uostamiesčio ekipa išvykoje 80:60 (28:8, 15:17, 20:15, 17:20) nušlavė Kauno „Aistes-LSMU“.
2024-03-16
Klaipėdos „Neptūnas-Amberton“ triumfavo Karalienės taurėje, o komandą į priekį vedė ukrainietė, kuriai turnyras paženklintas ir asmenine šlove – ji tapo MVP bei „Nostra snaiperės“ konkurso nugalėtoja.
2024-03-15
Po audringo SMART WAY Karalienės taurės savaitgalio grįžti į įprastinį reguliariojo sezono režimą sunkoka. Juk po ilgojo savaitgalio sunku sugrįžti ir į darbus? Tačiau kol pajėgiausios Lietuvos komandos grūmėsi Karalienės taurės turnyre, gyvenimas „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ (MLKL) B divizione nesustojo virti.
2024-03-13
15 pergalę Baltijos pirmenybėse iškovojo Vilniaus „Kibirkštis“ (16-6), namie 80:50 (20:3, 21:28, 26:9, 13:10) nugalėjo aštuoniese žaidusį Rygos Stradinio universitetą (10-12). Šiame susitikime viskas tapo aišku jau pirmajame ketvirtyje, kai po 10 minučių šeimininkės buvo priekyje (20:3).
2024-03-13
„BioSil-Baltijos moterų krepšinio lygos“ reguliarųjį sezoną Klaipėdos „Neptūnas-Amberton“ (18-4) baigė pralaimėjimu. Martyno Airošiaus auklėtinės namuose 73:53 (18:15, 18:13, 20:12, 17:13) neprilygo dar nesuklupusiai Rygos TTT (22-0).  Pirmoje mačo pusėje šeimininkės dar bandė laikytis kovoje ir pralaimėjo ją nedideliu skirtumu 28:36).
2024-03-13
Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto komanda šį sezoną tapo vienu iš šviesulių Lietuvos moterų krepšinyje. Daug prie to prisidėjo ir ketvirtą sezoną klube dirbantis vyriausiasis treneris Vilius Stanišauskas.
2024-03-10
Pirmą kartą „SMART WAY Karalienės taurės” istorijoje čempionėmis tapo Klaipėdos „Neptūnas-Amberton”. Martyno Airošiaus auklėtinės finale Vilniuje 84:62 (20:20, 24:17, 20:10, 20:15) nugalėjo Klaipėdos LCC tarptautinį universitetą.
2024-03-10
„SMART WAY Karalienės taurės“ mažajame finale triumfavo Vilniaus „Kibirkštis“. Egidijaus Ženevičiaus auklėtinės sostinėje 70:60 (12:11, 23:16, 18:20, 17:13) įveikė Kauno „Aistes-LSMU“. Susitikimas prasidėjo atkaklia kova, tačiau abi komandos dideliu rezultatyvumu per pirmąsias 10 minučių nepasižymėjo ir minimalia persvara po jų priekyje buvo vilnietės (12:11).
2024-03-09
Tikrą trilerį išgyveno Klaipėdos „Neptūno-Amberton“ komanda, kuri sostinėje 68:66 (20:22, 16:18, 13:10, 19:16) po atkaklios kovos nugalėjo čempionių titulą gynusią Vilniaus „Kibirkštį“ ir pateko į „SMART WAY Karalienės taurės“ didįjį finalą. Klaipėdietės rytoj 15 valandą finale susitiks su kita uostamiesčio komanda – Klaipėdos LCC tarptautiniu universitetu.
2024-03-09
„SMART WAY Karalienės taurės“ renginio metu surengtame „Nostra snaiperės“ konkurse triumfavo Klaipėdos „Neptūno-Amberton“ atstovė Viktorija Balaban. Už kelių dienų 27-ąjį gimtadienį minėsiančiai ukrainietei atiteko rekordinis „Nostra“ konkurso piniginis prizas – 3333 eurai.
2024-03-09
Bilietą į „SMART WAY Karalienės taurės“ finalą iškovojo Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto krepšininkės, kurios „Jeep“ arenoje  79:41 (15:8, 21:8, 24:14, 19:11) nušlavė Kauno „Aistes-LSMU“. Abiem komandoms sunkiai sekėsi pataikyti iš toli, o įpusėjus pirmajam kėliniui švieslentėje degė lygybė (8:8).
2024-03-07
Prieš 4,5 metų profesionalaus krepšininko karjerą baigęs Arnas Labuckas žengia į naujus vandenis. Vilniaus „Kibirkštis“ pristatė jį kaip naująjį sporto direktorių. Labuckui tai pirmosios tokio tipo pareigos po krepšininko karjeros pabaigos, apie kurią paskelbta 2019 m. rugpjūtį.
2024-03-06
Kone pusė „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ (MLKL) B diviziono 18 savaitės rungtynių tarpusavyje turėjo šį bei tą bendro. Kokie tie bendrumai, sužinosite „BasketPromo“ tradicinėje savaitės apžvalgoje.
2024-03-05
Reguliarusis „BioSil-Baltijos moterų krepšinio lygos“ („BioSil-WBBL“) sezonas jau visiškai priartėjo pabaigos link, tačiau kautynės, užvirusios dėl geresnių pozicijų lentelėje, buvo tiesiog neįtikėtinos.
2024-03-04
Tritaškiais tinklelį plėšiusios Klaipėdos „Neptūno-Amberton“ (15-5) krepšininkės šventė 15 pergalę MLKL sezone. Pajūrio komanda išvykoje 84:60 (29:15, 17:16, 23:15, 15:14) be vargo susitvarkė su „MKK Panevėžiu“ (1-18). Dėl panevėžiečių namų arenos užimtumo, jos buvo priverstos šį mačą žaisti Kaune.
2024-03-03
Užtikrintą pergalę įsirašė Vilniaus „Kibirkštis“ (12-7), namie 81:57 (20:19, 23:9, 20:15, 18:14) nugalėjusi Kauno „Aistės-LSMU“ (6-14). Po traumos į vilniečių rotaciją žingsnis po žingsnio grįžtanti Daugilė Ūsė per 18 minučių pelnė 15 taškų (7/10 dvit., 1/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.
2024-03-03
Maiara Dias Lina Loceniece Klaipėdos LCC tarptautinis universitetą (19-4) šventė 19 pergalė. Klaipėdos klubas išvykoje 87:64 (20:9, 23:20, 17:18, 27:17) nugalėjo „Šiaulių-Vilmers“ (15-9) krepšininkes.

Klaipėdos ekipos pergalės kalvės Dias sąskaitoje per 33 minutes buvo 21 taškas (8/8 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 33 naudingumo balai.

Šiaulietėms Malia Rose Bambrick per 28 minutes pelnė 15 taškų (4/7 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 efektyvumo balų.
2024-03-02
Sunką pergalę „BioSil-Baltijos“ pirmenybėse pasiekė Rygos Stradinio universitetas (11-11), kuris namie 68:64 (23:14, 14:21, 15:11, 16:18) pranoko „MKK Panevėžio“ (6-17) krepšininkes. Panevėžietės šiame mače nė karto nepirmavo, bet visada alsavo varžiovėms į nugarą ir nepaleido jų visas 40 žaidimo minučių.
2024-03-01
Plonu ledu „BioSil-Baltijos moterų krepšinio lygoje“ vaikščiojusios Kauno „Aisčių-LSMU“ (13-10) krepšininkės išlipo sausos. Kaunietės išvykoje 72:71 (17:15, 17:23, 28:11, 10:22) dramatiškai įveikė „TTT Juniores“ (0-21).
2024-02-29
17 pergalę A divizione iškovojo „Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas“ (17-2), namie 91:65 (26:16, 24:16, 19:18, 22:15) nugalėjusi „MKK Panevėžį“ (1-17).
2024-02-29
Saldų revanšą A divizione pasiekė Vilniaus „Kibirkštis“ (11-7), kuri namų tvirtovėje 80:52 (22:8, 20:20, 23:12, 15:12) sutraiškė „Šiaulių-Vilmers“ (7-12) krepšininkes. Praėjusią savaitę vilnietės Saulės mieste pripažino „Šiaulių-Vilmers“ pranašumą – 57:72.
2024-02-29
Jau kitą savaitgalį, kovo 9-10 d. Vilniaus „Jeep“ arenoje vyks „SMART WAY Karalienės taurės“ finalo ketvertas, o visas rungtynes bus galima tiesiogiai stebėti TV6 televizijoje ir naujienų portale tv3.lt.
2024-02-28
Gintarė Petronytė ir Kaiserio „Melikgazi“ krito Europos taurės ketvirtfinalyje. Turkijos komanda svečiuose 70:82 (10:17, 16:21, 25:29, 19:15) nusileido Londono „Lions“. Ketvirtfinalio serija buvo žaidžiama iš dvejų rungtynių. Petronytės klubas pralaimėjo ir namuose (79:87).
2024-02-28
Gintarė Paulauskaitė surinko dvigubą dublį ir jo vedama Kauno „Aistės-LSMU“ (12-10) iškovojo 12 pergalę. Kaunietės išvykoje 69:65 (11:20, 24:14, 17:7, 17:24) įveikė Liepojos „Liepaja/LSSS“ (13-10). Šeimininkės sėkmingiau pradėjo mačą ir po pirmųjų 10 minučių buvo priekyje 20:11, bet iki ilgosios pertraukos jau pirmavo kaunietės (35:34).
2024-02-28
Trečiadienį „Jeep“ arenoje įvyko „SMART WAY Karalienės taurės“ spaudos konferencija. Pirmoje susitikimo dalyje dalyvavo Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas, MLKL prezidentas Arvydas Klovas, lygos direktorius Alvydas Jocys bei merginų krepšinio atrankos programos vadovas Saulius Kuzminskas.
2024-02-28
Netikėtumai pasipylė jau pačioje praėjusios „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ (MLKL) B diviziono savaitės pradžioje. O gal tai ne netikėtumai? Štai ir galėsite nuspręsti patys, mieli „BasketPromo“ parengtos savaitės apžvalgos skaitytojai. Be to, įdomi buvo visa savaitė. Nepabėkite ir patys tuo įsitikinsite.
2024-02-27
Klaipėdos „Neptūnas-Amberton“ (14-5) pratęsė pergalių seriją „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygoje“. Uostamiesčio komanda namuose 79:53 (19:22, 15:3, 23:6, 22:22) nugalėjo Vilniaus „Kibirkštį“ (10-7) ir triumfavo 9 sykį paeiliui.
2024-02-26
„BioSil-Baltijos moterų krepšinio lygoje“ atsikvėpti galėjo „MKK Panevėžys“ (6-16), kuris išvykoje 68:58 (18:13, 14:13, 16:16, 20:16) pranoko „TTT Juniores“ (0-20) ir nutraukė 9 pralaimėjimų seriją MLKL ir WBBL pirmenybėse.
2024-02-26
Praėjusi „BioSil-Baltijos moterų krepšinio lygos“ savaitė buvo ne pati sėkmingiausia Lietuvos klubams – iš penkių baltiškųjų akistatų mūsiškėms pavyko laimėti tik dvi. Tačiau tegul toks skaičius neverčia jūsų sustoti čia ir dabar. „BasketPromo“ gali paliudyti – praėjusi savaitė buvo ypatingai aktyvi. Čia buvo kartojami rekordai ir antirekordai, čia degė didelės persvaros, čia nugalėtojos paaiškėdavo tik pačiose pabaigose. Apie viską iš eilės – savaitės apžvalgoje.
2024-02-25
Rygos TTT (16-0) tęsia įspūdingą pergalių seriją „BioSil-Baltijos moterų krepšinio lygoje“. Latvės namuose 85:41 (19:14, 20:13, 24:10, 22:4) nugalėjo Kauno „Aistes-LSMU“ (11-10) ir šį sezoną dar nesuklupo nė karto.  Su kiekvienu kėliniu šeimininkės vis didino savo pranašumą, o mačo pabaigoje jis tapo rekordinis (83:39).
2024-02-24
„SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ lyderių mūšyje dramatišką pergalę pasiekė Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas (16-2), kuris išvykoje 73:71 (19:18, 19:22, 18:13, 17:18) palaužė Vilniaus „Kibirkštį“ (10-6). Šioje dvikovoje kertinį tašką LCC naudai padėjo Elizabete Bulane tolimas dūris, po kurio varžovėms liko 5,3 sekundės (73:71).
2024-02-24
Sabīne Lipe vedama Liepojos „Liepaja/LSSS“ (13-9) ekipa pasiekė sunkią pergalę. Latvės namie 88:82 (24:25, 14:23, 24:13, 26:21) pranoko „Šiaulių-Vilmers“ (15-8). Rungtynes kontroliavusios šiaulietės trečiajame kėlinyje įgijo rekordinę persvarą (52:38), tačiau situacija pradėjo greitai keistis.
2024-02-24
„BioSil-Baltijos moterų krepšinio lygos“ turnyrinėje lentelės kaimynių akistatoje triumfavo Daugpilio universiteto (5-15) krepšininkės, kurios namų tvirtovėje 78:72 (25:20, 13:16, 22:14, 18:22) palaužė „MKK Panevėžį“ (5-16). Panevėžietės įnirtingai kovėsi išliko rungtynėse visą pirmąją mačo pusę (36:38), tačiau varžovėms leido pabėgti po ilgosios pertraukos.
2024-02-23
Vasario mėnesio pradžioje Vilniaus „Kibirkštį“ palietė pokyčiai – prie sostinės komandos vairo stojo iš Kinijos sugrįžęs Egidijus Ženevičius.   51-erių specialistas vyriausiojo trenerio pareigas perėmė iš laikinai komandai vadovavusios Sandros Linkevičienės, kuri ir toliau darbuojasi sostinės ekipos trenerių kolektyve.
2024-02-22
„BioSil-Baltijos“ pirmenybėse įsirašė Kauno „Aistės-LSMU“ (11-9), kurios išvykoje 72:68 (21:10, 25:21, 16:18, 10:19) palaužė Rygos BJBS (3-15). Po ilgosios pertraukos kaunietės buvo įgijusios rekordinį pranašumą (57:33), tačiau žingsnis po žingsnio BJBS krepšininkės pradėjo artėti.
2024-02-22
Praėjusią savaitę „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ (MLKL) B diviziono apžvalgoje pasidžiaugėme, jog atkaklios rungtynės bei dvikovos iki pat pabaigos buvo gana dažnas reiškinys. Šiuo atžvilgiu tai, kas vyko atkarpoje nuo vasario 14 iki 17 dienos, buvo netgi dar geriau. Vėl matėme pratęsimą ir daugiau nei prikaustančias dvikovas – daugiau nei pusės rungtynių baigtis nebuvo aiški nė pasibaigus 39 minutei. Tiek laiko „BasketPromo“ MLKL B diviziono apžvalgai neprireiks, todėl galima ramiai perbėgti per dramatiškus savaitės įvykius.
2024-02-21
Legionierių dueto vedami „Šiauliai-Vilmers“ (7-11) įsirašė 7 pergalę MLKL A divizione. Mindaugo Kriščiokaičio auklėtinės Saulės mieste 78:65 (21:12, 24:18, 18:16, 15:19) triumfavo prieš „MKK Panevėžį“ (1-16). Pirmąsias 5 mačo minutes panevėžietės pirmavo (8:5), bet šeimininkės viska greitai sustatė į vietas.
2024-02-21
„BioSil-Baltijos moterų krepšinio lygoje“ dar vieną pergalę iškovojo Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas (18-4), kuris namie 74:59 (25:15, 14:14, 17:15, 18:15) palaužė Rygos Stradinio universitetą (9-11). Susitikimo tėkmę klaipėdietės pakreipė į savo pusę po 10 pelnytų taškų be atsako ir antrojo kėlinio pradžioje atitrūkus dviženkle persvara (29:15).
2024-02-21
Kiek vėliau nei įprastai, tačiau „BioSil-Baltijos moterų krepšinio lygos“ apžvalga, kurią pristato „BasketPromo“, ir vėl eteryje. Pažvelgus į rungtynes ir viską, kas dėjosi praeitą savaitę, tame greičiausiai nėra jokios nuostabos. Kai įvykių tiek daug, reikia truputį laiko, norint suvirškinti visus įspūdžius. Be papildomo laiko tempimo nerkime tiesiai į praėjusios savaitės reikalus. Pažadame – tikrai verta!
2024-02-20
Klaipėdos „Neptūnas-Amberton“ (13-5) tęsia pergalingą žygį „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ A divizione. Martyno Airošiaus auklėtinės svečiuose 75:54 (21:20, 20:10, 10:13, 24:11) nugalėjo Kauno „Aistes-LSMU“ (6-13) ir įsirašė 8 pergalę iš eilės.
2024-02-18
„BioSil-Baltijos moterų lygoje“ skambią pergalę iškovojo aštuoniese žaidusios „Šiauliai-Vilmers“ (15-7) krepšininkės, kurios namie 72:57 (23:17, 20:18, 18:12, 11:10) po 13 metų pertraukos tėškė antausį Vilniaus „Kibirkščiai“ (14-6). Nors šiaulietės pirmavo nuo pat susitikimo pradžios, esminis rungtynių lūžis įvyko po ilgosios pertraukos.
2024-02-18
Margaux Claveau vedama Rygos TTT (15-0) ir toliau neklumpa šiame sezone. Latvės išvykoje 96:51 (21:9, 31:12, 25:15, 19:15) nušlavė Kauno „Aistės-LSMU“ (10-9). Kaunietėms šiame susitikime nepavyko laimėti nė vieno kėlinio, o TTT tik dar kartą įrodė savo dominavimą.
2024-02-17
Per lengvai – 17 pergalę iškovojo Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas (17-4), kuris išvykoje 103:31 (38:3, 22:9, 19:9, 24:10) nepadoriu rezultatu nukovė „TTT Juniores“ (0-18). Uostamiesčio ekipa rungtynes pradėjo neįtikėtina 36:0 atkarpa, o pirmuosius taškus varžoėms leido pelnyti prabėgus žaidimo 9,5 minutės (36:2).
2024-02-16
Be vargo „BioSil-Baltijos moterų krepšinio lygoje“ 16 pergalę iškovojęs Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas (16-4) išvykoje 94:50 (33:6, 23:13, 23:13, 15:18) sutrypė Rygos BJBS (3-13) krepšininkes.  Daug klausimų šis susitikimas sirgaliams nekėlė, o po ilgosios pertraukos vienu metu skirtumas tarp komandų siekė net pusšimtį taškų (75:25).
2024-02-16
Malia Rose Bambrick pasižymėjo dvigubu dubliu, o „Šiauliai-Vilmers“ (14-7) triumfavo 14 kartą „BioSil-Baltijos“ čempionate. Mindaugo Kriščiokaičio auklėtinės išvykoje 93:58 (31:8, 15:19, 31:16, 16:15) pervažiavo „TTT Juniores“ (0-17). Bambrick pelnė 16 taškų (5/11 dvit., 1/5 trit., 3/4 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir surinko 24 naudingumo balus
2024-02-16
Maria Delgado užfiksavo dvigubą dublį, o Klaipėdos „Neptūnas-Amberton“ (19-3) iškovojo 19 pergalę „BioSil-Baltijos moterų krepšinio lygoje“. Uostamiesčio ekipa namie 85:56 (23:8, 21:14, 19:18, 22:16) nesunkiai įveikė „MKK Panevėžį“ (5-15).
2024-02-14
Neįtikėtinas Cassidy Mihalko benefisas atnešė „Šiaulių-Vilmers“ (5-11) 5 pergalę „SMART WAY Moterų krepšinio lygoje“. Šiaulietės išvykoje 86:65 (24:15, 20:16, 18:24, 24:10) nušlavė Kauno „Aistes-LSMU“ (6-12).
2024-02-14
Po vienerių metų pertraukos moterų ir vyrų rinktinių aukštaūgiai susigrąžino geriausių Lietuvos krepšininkų titulus. Visą mėnesį trukęs sirgalių balsavimas lėmė, kad geriausiais 2023 m. krepšininkais tapo Gintarė Petronytė ir Jonas Valančiūnas.
2024-02-14
Retkarčiais „SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ (MLKL) B divizione nutinka taip, jog pristinga atkaklių rungtynių bei dvikovų iki paskutinės sekundės. Šiuo atžvilgiu praėjusi savaitė, kurią pristatys „BasketPromo“, buvo neabejotinai viena geriausių sezone. Ne visoms komandoms užteko 40 minučių išsiaiškinti, kuri tą vakarą yra stipresnė, o didžiojoje jų dalyje mačų mažiausiai iki ketvirtojo kėlinio vidurio retas būtų išdrįsęs prognozuoti nugalėtoją. Siūlome išgyventi emocijas dar kartą ir vėl prisiminti, ką praėjusią savaitę krėtė MLKL B diviziono ekipos.
1 2 3 ··· 6 ··· 12 ··· 18 ··· 24 ··· 30 ··· 35  »