Nuotr.: TTT
Nuotr.: TTT
Nuotr.: TTT
Nuotr.: TTT

MultiGyn Moterų lygoje be pralaimėjimų žygiavusi Vilniaus „Kibirkštis“ (0-1) nesėkme startavo Baltijos šalių pirmenybėse. Antrajame kėlinyje į duobę kritusios Valdo Gecevičiaus auklėtinės svečiuose 55:93 (18:23, 6:26, 15:19, 16:25) nusileido daugkartinėms Latvijos čempionėms – Rygos TTT (1-0) krepšininkėms.

Foto galerija

Per pirmąsias 10 minučių apylygiai kovojusios vilnietės prieš antrąjį ketvirtį atsiliko 18:23, bet tuomet išsibalansavo puolime – jos kėlinį pralaimėjo 6:26 ir paleido Rygos klubą į priekį 49:24.

Po ilgosios pertraukos latvės užtikrintai kontroliavo mačo eigą ir „Kibirkšties“ arčiau nebeprisileido. Ketvirtojo kėlinio viduryje Rygos klubo persvara pasiekė rekordines aukštumas – 87:42.

„Kibirkšties“ ekipa prarado 25 kamuolius, kai TTT suklydo 18 sykių, taip pat Vilniaus klubas pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 28-43.

Naudingiausiai rungtynėse žaidusi „Kibirkšties“ puolėja Morgan Pullins per 24 minutes pelnė 16 taškų (8/8 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 0/4 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, 2 kartus prasižengė, 3 sykius suklydo ir užfiksavo 23 balų naudingumą.

Nuo suolo pakilusios krepšininkės V. Gecevičiaus komandai pelnė tik 7 taškus, kai Rygos klubui atsarginės žaidėjos surinko 42.

TTT: Karline Pilabere 17, Kate Kreslina ir Sheylani Peddy – po 14, Ieva Kulite 11 (5 kld.), Kristine Vitola 10.

„Kibirkštis“: Morgan Pullins 16 (8/8 dvit., 7 atk. kam.), Gabija Meškonytė 15 (6/13 metimai, 5 kld.), Urtė Slavickaitė 10 (4/10 metimai).