Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Trine Kasemagi surinko net 29 naudingumo balus, o jos vedama Talino „Ulikool“ (2-1) Baltijos šalių čempionate įsirašė antrąją pergalę, kuomet namuose 74:61 (22:12, 9:17, 27:13, 16:19) pranoko Rygos „Stradina Universitate“ (1-2) krepšinkes.

14

Įspūdingai žaidusi T. Kasemagi pelnė 26 taškus (10/16 dvitaškių, 2/4 tritaškių), atkovojo 12 kamuolių, kartą suklydo ir išprovokavo 3 pražangas.

Estės rungtynes perlaužė po ilgosios pertraukos, kuomet trečiojo kėlinio pradžioje Kati Rausberg smeigė du tritaškius iš eilės, T. Kasemagi pridėjo 4 taškus paeiliui, o „Ulikool“ ketvirtį pradėjo spurtu 13:0 ir nutolo 15 taškų persvara (44:29).

Šeiminkės kėlinio pabaigoje taip pat laimėjo atkarpą 8:0 ir Annikos Koster baudos rezultatas tapo triuškinamas – 58:38. Paskutinio ketvirčio metu Rygos ekipa savo deficito ženkliai sumažinti nebesugebėjo ir turėjo pripažinti varžovių pergalę.

„Ulikool“: Trine Kasemagi 26 (10/16 dvit., 12 atk. kam.), Kati Rausberg 17 (5/8 trit.), Annika Koster 13 (14 atk. kam.).

„Stradina Universitate“: Ilzė Gotfrida 19 (8/11 dvit., 9 atk. kam.), Anna Buša 13 (2/4 trit.), Asta Fridenberga 12 (2/8 trit.).