Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Nesėkmę Baltijos šalių čempionate patyrė Ukmergės „Vilkmergės“ (2-3) klubas, kuris svečiuose 70:81 (16:13, 19:30, 14:15, 21:23) nusileido Talino „Ulikool“ (3-2) krepšininkėms.

Kertiniu rungtynių momentu tapo prastai sužaistas antrasis kėlinys. Maaja Bratka ir Birgit Piibur realizavo baudų metimus, o Katli Korjus bei Annika Koster pridėjo po dvitaškį ir ketvirtį spurtu 15:6 baigusios estės prieš ilgąją pertrauką pirmavo 8 taškais (43:35).

„Vilkmergė“ užsikabinti dar pabandė ketvirtajame kėlinyje, kuomet po Rasos Knyzaitės baudų viešnių deficitas sumenko iki 6 taškų (56:62). Vis tik A. Koster į tai atsakė 5 taškais paeiliui, M. Bratka ir Trine Kasemagi pridėjo po du taškus ir „Ulikool“ vėl susikrovė įtikinamą pranašumą, kurį išlaikė iki mačo pabaigos (75:65).

Nugalėtojų gretose nesustabdomai žaidusi A. Koster pelnė 28 taškus (12/17 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 1/4 baudų metimų), atkovojo 11 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 2 kartus suklydo ir surinko 34 naudingumo balus.

„Ulikool“: Annika Koster 28 (12/17 dvit., 11 atk. kam.), Birgit Piibur 13, Maarja Bratka 12 (3/11 dvit.), Trine Kasemagi ir Sofia Kasareva po 10.

„Vilkmergė“: Gabrielė Šulskė 22 (7/7 dvit., 2/6 trit.), Rasa Knyzaitė 16 (8 atk. kam.), Klaudija Serkevičiūtė 12, Kourtni Perry 11.

Rodyti komentarus
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

5,4 TO
36 MIN
Birgit  Piibur
8,0 AS
4,3 TO
34 MIN
Prieš 1 val.
Klaipėdos „Fortūna“ (4-8) paskutinėse Baltijos čempionato reguliaraus sezono...
Prieš 8 val.
Baltijos čempionate likus sužaisti du turus, pamažu ryškėja atkrintamųjų varžybų...
Prieš 23 val.
Raminta Šakickaitė vaidino tvirtą lyderės vaidmenį „VK-Kamanė“ (6-12) ekipoje,...