Nuotr.: Augustas Didžgalvis
Nuotr. Augustas Didžgalvis

Vilniaus „Kibirkštis“ (4-2) po pirmojo kėlinio turėjo dviženklę persvarą, tačiau Multigyn Moterų Baltijos šalių čempionate 58:68 (24:14, 11:17, 12:20, 11:17) nusileido Rygos „Stradina Universitate“ (4-3) krepšininkėms.

3

Po pirmųjų dešimties minučių vilnietės pirmavo 24:14, tačiau po to visus likusius kėlinius pralaimėjo, o dar prieš prasidedant ilgajai pertraukai, „Kibirkšties“ pranašumas tesiekė 4 taškus (31:35).

Rygos ekipa savo pranašumą įrodė ketvirtajame kėlinyje. Ilzė Gotfrida pelnė taškus iš po krepšio, Anna Buša smeigė tolimą metimą, o kiek vėliau abi krepšininkės surinko dar po 2 taškus ir ketvirčio viduryje įgijo 9 taškų persvarą (60:51).

Per likusį laiką „Kibirkštis“ surengti savo atsaką ir rimčiau užsikabinti nebesugebėjo bei turėjo taikstytis su nesėkme.

Latvijos klubas kur kas geriau atakavo iš trijų taškų zonos ir pataikė 8 tolimus metimus iš 24 (33 proc.), kuomet vilnietės realizavo viso labo 15 proc. tolimų metimų (3/20).

„Kibirkštis” šiame mače vertėsi be amerikietės Morgan Pullins ir puolėjos Urtės Slavickaitės.

„Stradina Universitate“: Ilzė Gotfrida 21 (6/12 dvit., 9 atk. kam.), Anna Buša 16 (2/10 dvit.), Dinija Sanda Pavelsone 15 (1/7 dvit., 3/7 trit.).

„Kibirkštis“: Gabija Meškonytė 21 (7/16 dvit.), Ieva Šimkutė 13 (4/6 dvit.), Livija Sakevičiūtė ir Dalia Donskichytė po 8.