Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr.: G. Šiuparys

Pirmajame kėlinyje dominavusi Klaipėdos „Fortūna“ (2-5) Multigyn Moterų lygoje pasiekė antrąją pergalę ir svečiuose 69:57 (28:6, 15:18, 17:10, 9:23) pranoko „Šiaulių-Universiteto“ (0-7) krepšininkes, kurioms pirmosios pergalės dar teks palaukti.

Foto galerija

Susitikimas prasidėjo Brigitos Gudelionytės 5 taškais paeiliui, tuomet Lina Mikelevičienė ir Ligita Tamutytė pelnė dar po du taškus ir viešnios iš karto šovė į priekį 10:1.

Šeimininkės savo paskutiniuosius taškus pirmajame kėlinyje pelnė iki jo pabaigos likus kiek daugiau nei 4 minutėms, o po to sekė „Fortūnos“ atkarpa 14:0, po kurios klaipėdietės užtikrintai pirmavo 28:6.

Visas rungtynes kontroliavusi „Fortūna“ vadeles atleido paskutiniajame ketvirtyje, kurį pralaimėjo 9:23. Vis tik pranašumas buvo pakankamai didelis ir intriga į rungtynes grįžusi nebuvo.

„Fortūnos“ komandoje rezultatyviausiai žaidusi L. Mikelevičienė pelnė 17 taškų (4/8 dvit., 2/8 trit., 3/4 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart suklydo bei surinko 13 naudingumo balų.

„Šiaulių-Universitetas“: Dominyka Paliulytė 13 (2/10 dvit., 3/4 trit.), Brigita Sinickaitė 11 (5/14 dvit., 0/4 trit.), Sabira Ahayeva 8.

„Fortūna“: Lina Mikelevičienė 17 (4/8 dvit., 2/8 trit.), Andra Gabalytė 15, Brigita Gudelionytė 11.

Rungtynių apžvalga:

Trenerių komentarai:

Rodyti komentarus
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

1 TO
33 MIN
4 AS
3 TO
30 MIN