Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Multigyn Moterų lygos B diviziono ketvirtfinalyje antrą pergalę pasiekė Alytaus „RKL-GUT.LT“ ekipa, 78:44 (21:12, 17:10, 17:12, 23:20) įveikusi Panevėžio „Naftėną-KKSC“ ir žengusi į finalo ketvertą.

17
33
14
75%
6/8

Jau pirmojo kėlinio pabaigoje dviženklę persvarą įgavusios alytiškės iki ilgosios pertraukos ją padidino dar labiau (38:22).

Paskutiniame ketvirtyje šeimininkės kiek atleido vadeles, tačiau Panevėžio klubui priartėti taip ir nebepavyko.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 21 tašką (6/8 dvit., 3/7 trit.) pelniusi ir 5 rezultatyvius perdavimus atlikusi Justina Razukevičiūtė.

Dar 17 taškų ir 14 atkovotų kamuolių pridėjo Gedvilė Savostaitė. Jos sąskaitoje – 33 naudingumo balai.

Panevėžio ekipoje išsiskyrė Agnesė Garčinskaitė, pelniusi 13 taškų ir atkovojusi 12 kamuolių.

Pirmąsias šios dviejų mačų serijos rungtynes Alytaus klubas laimėjo 59:44. Pusfinalyje jos susidurs su Vilniaus universiteto komanda.

„RKL-GUT.LT“: Justina Razukevičiūtė 21, Gedvilė Savostaitė 17 (14 atk. kam.), Rita Žilinskaitė 15, Saulė Mikelionytė 10.

„Naftėnas-KKSC“: Agnesė Garčinskaitė 13 (12 atk. kam.), Vestina Keburytė 8.