Nuotr.: G.Šiuparys

Moterų lygos A divizione pirmąją pergalę pasiekė „Šiauliai“ (1-6). Romualdo Petronio treniruojamos krepšininkės namuose 78:41 (19:12, 20:9, 11:8, 28:12) lengvai įveikė Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ (0-6) ekipą.

Fotogalerija

„Šiauliai“ po dviejų kėlinių turėjo 18 taškų pranašumą (39:21), o ketvirtajame kėlinyje dar labiau pranoko varžoves – ketvirtį laimėjo 28:12, o rungtynes – 37 taškais.

Šiaulietės suklydo 13 kartų, o vilnietės prarado 25 kamuolius.

„Kibirkštis-VKM“ iš žaidimo įmetė 21 proc. metimų (11/52), o „Šiauliai“ pataikė 34 proc. šūvių (29/83).

Nugalėtojoms Laurita Jurčiūtė įmetė 20 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Vilniaus komandoje nė viena krepšininkė nesurinko dviženklio taškų skaičiaus.

„Šiauliai“: Laurita Jurčiūtė 20 (6/6 baudos, 5 rez. perd.), Urtė Slavickaitė 18 (6/12 metimai), Rusnė Augustinaitė 10 (7 atk. kam.).

„Kibirkštis-VKM“: Audronė Zdanevičiūtė, Gerda Raulušaitytė (13 atk. kam.) ir Emilija Grigaliūnaitė (8 atk. kam.) po 7.