Nuotr.: A.Didžgalvis
Nuotr. A.Didžgalvis

Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ (11-3) komandai nepavyko finišuoti pergalingai Douglas Baltijos lygoje. Ketvirtajame ketvirtyje iniciatyvą paleidusios Algirdo Paulausko auklėtinės Tartu mieste 71:78 (23:11, 20:25, 15:19, 13:23) nusileido vietos „Ulikool/Kalev“ (5-9) krepšininkėms.

12/15

Lietuvos bronzininkėms tai buvo trečiosios rungtynės per tris dienas. Prieš tai vilnietės abejas laimėjo. Reguliariajame sezone jos užėmė antrąją vietą ir tiesiai žengė į vasario 29 d.-kovo 1 d. Rygoje vyksiantį finalo ketverto turnyrą.

„Kibirkštis-MRU“ galingai pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio pirmavo 23:11, o ketvirtojo ketvirčio pradžioje dar buvo priekyje 60:58.

Visgi tuomet viešnios iš Vilniaus tris minutes nepelnė nė taško, „Ulikool/Kalev“ spurtavo 9:0 ir perėmė iniciatyvą į savo rankas – 67:60.

A. Paulausko auklėtinėms priartėjus 65:70, šeimininkės atsakė penkiais taškais ir įgijo dviženklę persvarą – 75:65.

Nesulaikomai rungtyniavusi Anna Gret Asi įmetė 32 taškus (8/23 metimai), tuo metu Eleriin Vaino – 27 (7/10 tritaškiai).

„Ulikool/Kalev“: Anna Gret Asi 32 (8/23 metimai, 4 kld.), Eleriin Vaino 27 (7/10 trit.).

„Kibirkštis-MRU“: Gabrielė Šulskė 15 (8 atk. kam., 7 kld.), Eglė Zabotkaitė 12 (2/4 trit.), Daugilė Šarauskaitė 10 (11 atk. kam., 4 kld.).

Rodyti komentarus
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

4 TO
38 MIN
Livija  Sakevičiūtė
4 AS
1 TO
27 MIN