Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Pergalę Moterų lygos B divizione pasiekė Vilniaus „Svaja“ (14-2), kuri išvykoje 74:28 (15:10, 19:9, 20:5, 20:4) sutriuškino sostinės „Tiketos“ (7-8) krepšininkes.

15
37
10
15

Jei per pirmąjį kėlinį abi komandos surinko po dviženklį taškų skaičių, tai per kitus tris ketvirčius „Tiketa“ sumetė tik 18 taškų ir trisdešimties minučių atkarpą pralaimėjo 18:59.

Nuo varžovių anksti pabėgusi „Svaja“ klydo rečiau (7 prieš 17), atkovojo daugiau kamuolių (61 prieš 48) ir atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (28 prieš 7).

Išskirtinį pasirodymą surengė Sandra Linkevičienė, kuri per 36 minutes surinko trigubą dublį – pelnė 15 taškų (4/7 dvit., 1/4 trit., 4/8 baud. met.), atliko 15 rezultatyvių perdavimų ir sugriebė 10 bei perėmė 6 kamuolius, taip užfiksuodama 37 balų naudingumą.

Įdomu tai, kad S. Linkevičienei būnant aikštėje „Svaja“ susikrovė net 50-ties taškų pranašumą.

„Tiketa“: Emilija Mikoliūnaitė 8, Gerda Paulauskaitė (11 atk. kam.) ir Karolina Žvikaitė po 4, Greta Šniokaitė 3 (5 atk. kam.), …, Eglė Jucevičiūtė 2 (6 atk. kam.), Indrė Vilkuotytė 1 (5 atk. kam.).

„Svaja“: Sandra Linkevičienė 15 (15 rez. perd., 10 atk. kam., 6 per. kam., 5 išprov. praž., 37 naud. bal.), Irina Michailova 13 (8 atk. kam.), Reda Moderienė 12 (5 atk. kam.), Miglė Paškauskė 10, Irena Vizbarienė 8 (7 atk. kam.), …, Vesta Peregorodejevaitė 3 (7 atk. kam., 5 rez. perd.).