Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Pergalę Moterų lygos B divizione iškovojo Kauno „Žalgiris“ (12-3), kuris išvykoje 85:48 (20:14, 23:11, 18:12, 24:11) nugalėjo pirmenybių autsaideres – Vilniaus DPV (0-15) krepšininkes.

7/17

Kaunietės laimėjo visus rungtynių ketvirčius, o didžiausią pranašumą susikrovė antrajame ir ketvirtajame kėliniuose, kuriuose varžoves pranoko dvigubai. Vilnietės, savo ruožtu, nė per vieną kėlinį nepasiekė 15 taškų žymės.

Dvigubą dublį žalgiriečių gretose surinko 18 taškų (7/17 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud. met.) pelniusi, 14 kamuolių atkovojusi ir 29 balų naudingumą užfiksavusi Urtė Čižauskaitė.

DPV suklydo net 27 kartus – beveik dvigubai daugiau nei 14 kamuolių praradusios „Žalgirio“ krepšinio mokyklos auklėtinės.

DPV: Aurelija Geležiūnaitė 14, Aida Jasinauskaitė 9 (13 atk. kam.), Akvilė Kačerauskaitė (5 rez. perd.) ir Sandra Satkevičiūtė po 8, Gelija Bartaškaitė 7 (6 atk. kam.).

„Žalgiris“: Gailė Kudžmaitytė 19 (6 atk. kam.), Urtė Čižauskaitė 18 (14 atk. kam., 29 naud. bal.), Neda Pliatkutė 15 (6 rez. perd.), Aistė Švėgždaitė 11, …, Martyna Kravčenkaitė 4 (7 atk. kam.).