Nuotr.: E. Šemiotas

Šeštadienį „Jeep“ arenoje dėl Karalienės taurės susikausiančios Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ (19-0) ir Kauno „Aisčių-LSMU“ (13-6) komandos tarpusavyje susigrūmė „Huawei Moterų lygos“ mače.

Fotogalerija

Gitauto Kievino vadovaujama ekipa Kaune laimėjo 82:55 (13:14, 28:16, 15:8, 26:17) ir trečiąkart sezone įsirašė pergalę prieš „Aistes-LSMU“.

Reguliariojo sezono nugalėtojos vardą užsitikrinusi „Kibirkštis-MRU“ laimėjo 19-ą kartą iš tiek pat galimų, tuo metu kaunietės su 13 pergalių per 19 turų yra įsitvirtinusios antroje pozicijoje.

Jos šeštadienį nuo 15 val. trečius metus iš eilės aiškinsis Karalienės taurės finale. 2019 m. 2020 m. laimėjo „Aistės-LSMU“.

Vilnietės į priekį atitrūko antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 28:16 ir įgijo dviženklę persvarą – 41:30.

Po ilgosios pertraukos „Kibirkštis-MRU“ per trečiąjį ketvirtį praleido 8 taškus, pati įmetė 15 ir nurūko per 18 taškų pranašumą – 56:38.

Rekordinis skirtumas tarp komandų siekė 30 taškų (82:52, 39-ąją min.).

Ryškiausiai nugalėtojų gretose spindėjo Gabrielė Šulskė, per 31 minutę įmetusi 19 taškų (5/6 dvit., 1/6 trit., 6/7 baud.).

Kauniečių komandoje kapitonė Karolina Kazočiūnaitė rungtyniavo 35 minutes, pelnė 14 taškų (4/7 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud.) ir sugriebė 6 kamuolius.

„Aistės-LSMU“: Karolina Kazočiūnaitė 14, Gabija Šegždaitė 13, Urtė Slavickaitė 9.

„Kibirkštis-MRU“: Gabrielė Šulskė 19, Livija Sakevičiūtė 14 (9 atk. kam.), Ieva Savickaitė 10.